części do silników i łódek

części do silników i łódek

Postprzez CzesławP » 15 paź 2023, 21:51

cześć koledzy i koleżanki
wielu z was spotykając mnie na zawodach pyta o to czy pracuję nad ofertą części do silników czy łódek

TAK pracuję jednak nie idzie to tak szybko jak każdy z nas by chciał jestem sam i nie da rady się rozdwoić. na chwilę obecną mam tylko czas w weekendy żeby cos popracować w warsztacie
na teraz mam wykonane płaszcze chłodzące do V3,5 pasujące do novarossi keep plus oraz wirtus do tych silników również mam komory spalania i korbowody. gotowe również są komory spalania do cmb 45gpx pasują również do złotych i czerwonych silników.
w najbliższych planach mam wykonanie korbowodów stalowych do cmb 45gpx, cmb 45rs (czerwony) oraz cmb 91, sworznie do tych silników (w planie są tradycyjne stalowe oraz stalowe pokryte powłoką DLC)

ważną informacją dla mnie będzie co jest wam potrzebne jednak nie będę w stanie wykonać tego natychmiast lecz powoli i sukcesywnie jeśli ktoś z was chciał by się podzielić zapotrzebowaniami był bym wdzięczny

Kamil
CzesławP
 
Posty: 1
Dołączył(a): 04 mar 2018, 13:26

Powrót do Mechanika Ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości