Skoroszów 2013

Re: Skoroszów 2013

Postprzez AD-567 » 01 kwi 2013, 12:03

AD-567
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 sty 2013, 18:24

Re: Skoroszów 2013

Postprzez tomostr » 01 kwi 2013, 21:16

NO I MAMY OPŁATĘ ZA DRUGI MODEL CZY GO MASZ CZY NIE.
Zawsze opłata startowa obejmowała „wykoszenie terenu, zaopatrzenie w wodę i zapewnienie mini toalet toi-to”
Teraz wyszło na to, że ci co mają jedną łódkę dalej sponsorują zabawę tym co trzy dni okupują pomost.
A jakoś nikt nie pomyślał o tym, że jak ktoś przyjeżdża w sobotę rano to mniej korzysta z kibelka idt.
Rysiu faktycznie pokazaliście jak można zrobić zawody tylko za startowe! BRAWO!!!
Zastanawiam się tylko Rysiek po co wstawiłeś ten informator z Lędzin, jak do nas przyjeżdżasz to płacisz tylko za to z czego korzystasz. Całe pieniądze za kamping są oddawane do PZW.
I PO CO BYŁA TA CAŁA DYSKUSJA? :evil:
Tomasz Ostrowski
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski
tomostr
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 mar 2013, 10:40

Re: Skoroszów 2013

Postprzez Ryszard Dziergwa » 02 kwi 2013, 1:29

No właśnie Panie Tomku ! Po co ta cała dyskusja? Chcę to jadę, nie chcę to nie jadę, w ubiegłym roku cała dodatkowa opłata za teren i camping była przekazana zarządcy terenu.
W tym roku ma być podobnie.
Jeśli chce Pan camping za fri, to co mają powiedzieć zawodnicy którzy zamawiają hotele za 40-80zł za dobę? Też mają być pokryte z wpisowego?
Gdy koledzy z Trzebnicy " targnęli" się drugi raz w ciągu 4-ech miesięcy na organizację zawodów w Skoroszowie, to dostali wytyczne z Z.G.LOK, i ma to pilotować Komandor sekcji,
na co mogą wydawać pieniądze ze startowego - pisał o tym Pan Zbyszek z Z.G.
A Pan Panie Tomku sam napisał że od 2-ch lat organizowanie zawodów ma gdzieś - prawda? To skąd ta wiedza co ile i za ile?
A tak na marginesie nigdy na zawodach zagranicznych nie spotkałem się z opłatą startową w której byłoby wszystko.
Panie Tomku! I tak wierzę pomimo niepotrzebnych uwag, że zagości Pan w roku bieżącym również.

P.S. Jak jutro znajdę czas, to zamieszczę zdjęcia jak już wykarczowane zostały wszystkie zarośla z lewej i prawej strony pomostu.
Ryszard Dziergwa
 

Re: Skoroszów 2013

Postprzez wiwaldi » 02 kwi 2013, 16:44

Witam


Według ustaleń PZSMKiP - junior - 25 zł, senior - 50 zł (od zawodnika).

W związku z tym mam pytanko czy ustalenia PZSMKiP opłaty startowe obowiązują wszystkich????? Czy wysokość opłat każdy organizator ustala indywidualnie. Zauważam różnicę w wysokości opłat między Skoroszowem a Sielpią.

Waldek
wiwaldi
 

Re: Skoroszów 2013

Postprzez mountain454 » 02 kwi 2013, 18:43

Z tego co wiem to są opłaty maksymalne. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Skoroszów 2013

Postprzez marcin trzebnica » 04 kwi 2013, 8:52

Opłata startowa junior zostaje zmieniona z 30 zł na 25 zł zgodnie z uchwalą sprzed 4 lat a co do opłaty dodatkowej została ona uzgodniona z właścicielem terenu, który ponosi duże koszty za przygotowanie i posprzątanie terenu dlatego jest ona niezbędna żeby zawody się odbyły na odpowiednim poziomie.W sposób dokładny zostały wymienione czynności i nakłady które ponosi właściciel PRYWATNEGO terenu.Forma ta myślę jest uczciwa i w sposób chyba zrozumiały przedstawiona.Dla osób które jednak nie zdołają ja zrozumieć będzie pobierana oplata parkingowa w wysokości 10 zł od samochodu za dzień tak jak to ma miejsce na innych strefach od wielu lat.
Wybraliśmy taka formę i wysokość 12 zł opłaty dodatkowej bo liczyliśmy na zrozumienie z jakim problemami finansowymi musi się borykać organizator żeby atrakcyjność tych zawodów nie była mniejsza niż w ubiegłym roku np. każdy z zawodników a w większość z osobami towarzyszącymi częstowała się przygotowanymi kiełbaskami i napojami bez opłaty dodatkowej. Kończąc w imieniu Starostwa Powiatowego i wielu współorganizatorów zapraszam gorąco do przyjazdu na zawody Trzebnica - Skoroszów 2013.

Pozdrawiam Marcin Okuniewicz
marcin trzebnica
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2013, 19:40

Re: Skoroszów 2013

Postprzez wiwaldi » 04 kwi 2013, 19:27

Witam.

Rozumiem że KWOTA DODATKOWA zostaje standartem w tym roku i jest dopuszczona dla organizatorów przez CKM.

Pozdrawiam
wiwaldi
 

Re: Skoroszów 2013

Postprzez ROBSON » 04 kwi 2013, 19:49

Witam.Prawie na wszystkich zawodach trzeba płacić za kemping,ewentualnie za auto,i nie nazywajcie tego opłatą dodatkową tylko właśnie opłatą
za kemp.A czy organizator z tych pieniędzy skosi trawę , zrobi kiełbaski ,czy posprząta teren to jego(organizatora) sprawa.
Robson.
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: Skoroszów 2013

Postprzez wiwaldi » 04 kwi 2013, 20:03

Kolego Robson oganizator Skoroszowa będzie pobierał 18 zł za camping i opłatę dodatkową od każdego uczestnika 12 zł.

Pozdrawiam.
wiwaldi
 

Re: Skoroszów 2013

Postprzez marcin trzebnica » 04 kwi 2013, 22:59

Panie wiwaldi czy jak zmienię z "opłaty dodatkowej" na opłatę campingową za postój auta na terenie zawodów to będzie Pan usatysfakcjonowany? np.: na zawodach we Wrocławiu na gliniankach 3 lata temu oplata za wjazd na teren zawodów wynosiła 10 zł za dzień a nie była zamieszczona w informatorze czekam na odpowiedz.
marcin trzebnica
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2013, 19:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości