Lędziny - MP 2013

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez wojciech Przemyśl » 10 sie 2013, 11:00

Witam
ja tez coś dorzucę na temat traktowania osób, które zaczynają pływać w zawodach.
w sielpi podczas gdy warunki pływania były złe po zakończonym biegu tez usłyszałem (oczywiście nie było to skierowane bezpośredni do mnie, tylko to była rozmowa miedzy paroma osobami, ale myślę ze chodziło o moje pływanie) ze ktoś nie wszedł do finału przez takie gówniane pływanie nowego i jak ktoś nie umie pływać to niech nie pływa bo robi problemy innym. (zaznaczam, ze nie rozbiłem wtedy nikomu modelu natomiast ze zajechałem drogę parę razy to się przyznaję ale nie było to umyślne , tylko porostu ja się uczę pływać w grupie 13 i chyba może mi to wychodzić nie za dobrze.
W odpowiedzi jedna z siedzących obok Pań odpowiedziała zapewne jak ty zaczynałeś pływanie to pływałeś bezbłędnie.
a teraz się zastanawiam to gdzie takie osoby jak my mamy się uczyć pływać, samemu pływając po sanie na treningu pływam wyśmienicie :D
traktowania podczas biegu, gdy inni zawodnicy sobie pływają pobliżu mostu na pełnym gazie i nie dostają ostrzeżenia ja zrobiłem to raz i za drugim dostałem pitstopa. Mimo, że nie było czerwonej linii, a może wystarczyło podejść i powiedzieć ze się nie pływa przy pomoście i mi to wytłumaczyć, przecież wszyscy się znają i wiedzą kto dopiero zaczyna pływanie(fakt w drugim biegu nie zostałem dyskwalifikowany na końcu za zawrócenie pod prąd tylko ostrzeżony jako, że jestem nowy)
Ja miałem szczęście że w Blachowni jako mechanik stanął przy mnie Grzesiek Ch. i cierpliwie mi tłumaczy jak płynąć, co wolno zrobić, jak wyprzedzić .

Natomiast jestem zdania, że regulamin powinien być przestrzegany i jak zapis o jednej strefie kwalifikacyjnej to nie powinno być odstępstwa jeżeli chodzi klasy NAVIGA, natomiast STD - niech sobie Pacyfik popłynie, w tej klasie szkód nie zrobi(chyba ze swojej łódce) nawet w finale :lol:
podrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez marek żebrowski » 10 sie 2013, 16:37

wal i pływaj i do głowy nie bierz wszyscy walili i do głowy nie brali ,kiedyś przstaniesz walić a zaczniesz narzekać na tych co walą :lol:
marek żebrowski
 
Posty: 91
Dołączył(a): 01 lut 2013, 21:38

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez wiwaldi » 10 sie 2013, 18:39

Koledzy z Blachowni którzy startują w STD zgadzają się aby kol. Piotr Meroń wystartował w M.P. Dzisiaj każdy zawodnik na wagę złota dla organizatora.

Pozdrawiam.
wiwaldi
 

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez pacyfic_77 » 10 sie 2013, 20:33

Dziękuję, musimy umówić na wspólny trening w Blachowni :)
Piotr
POL - 505
FSR 3,5 Standard ;)
pacyfic_77
 
Posty: 80
Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:43
Lokalizacja: Rozterk

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez wiwaldi » 11 sie 2013, 6:04

Zapraszamy.

Waldek
wiwaldi
 

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez AdamM » 11 sie 2013, 7:01

odemnie dodam ze kazdy zawodnik powinien conajmniej raz przeczytac regulamin i poznac i rzozumieć zasady zachowywania sie na wodzie i wyprzedzania. nie bedzie wtedy takiego problemu ze nie wiedzialem ze nie mozna zajezdzac drogi i jezdzić pod prąd.
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez wojciech Przemyśl » 11 sie 2013, 9:51

czytałem, ale czytanie to jest jedno a pływanie to drugie.
a może nowy zawodnik powinien przez rok oglądać zawody z pomostu
a przez następny rok pływać z komisyjnie przydławionym gaźnikiem do połowy i śrubą z jedną łopatką aby wam nie przeszkadzać :lol:
wojciech Przemyśl
 

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez krzysiek » 11 sie 2013, 10:30

z regulaminu nikt nie nauczył sie plywania,
nie ma co też brać do siebie wszystkiego co jest mowione z emocjami na pomoście, asiory też .....
Ale warto iść za przykladem tego co ma miejsce w 15. Tam mamy dwóch adeptow i obaj nie są pozostawieni sami sobie tylko mają "opiekę" i to jest moim zdaniem bardzo dobry sposob.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez wojciech Przemyśl » 11 sie 2013, 13:00

Ja, też chyba mam szczęście bo w tamtym roku w pływaniu w rawie pomagał mi Grzesiek Ch. i w blachowni w tym roku też.
Powiem jedno- moim zdaniem uczy świetnie pływać - spokojnie i rzeczowo. Mam nadzieje , że w następnym roku też mi pomoże na pomoście.
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Lędziny - MP 2013

Postprzez Kamil Abram » 11 sie 2013, 15:10

Jeśli chodzi o adeptow w 15 to chyba mowa również o mnie. W tym poście pozwolę sobie pisać z imienia i nazwiska.
Gdyby nie to, że Pan Krzysztof Kozimor nie podarował mi kadłuba, oraz nie oceniona Pomoc Pana Ryszarda Dziergwy, który poświęcił mi swój wolny czas na pomoc w zbudowaniu lodki to bym do dziś podróżował elektrykami lub standardami na pokrewnym forum.
Jestem bardzo zadowolony z wyboru klasy v15. Co do pływania to mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :)

Kamil Abram
Kamil Abram
 
Posty: 32
Dołączył(a): 29 maja 2013, 8:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości