Borne Sulinowo

Borne Sulinowo

Postprzez admin » 15 sie 2013, 7:05

Witam
Informator na zawody w Bornym Sulinowie.
http://www.fsrvho.pl/pliki/2013/Borne/INFO-BORN.pdf
Pozdrawiam
Sz.M.
Administrator Forum
fsrvho-ad@o2.pl
admin
Site Admin
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 wrz 2010, 0:34

Re: Borne Sulinowo

Postprzez wlodek » 10 wrz 2013, 10:09

Witam. Zapraszam już na 20-te spotkanie w Bornem Sulinowie. Oprócz dobrej pogody i spokojnych startów gwarantujemy dla najlepszych puchary, medale, w tym roku skromne nagrody, ale też dla tych poza "pudłem" jakieś drobiazgi. Różni nas kilka istotnych elementów od innych tego typu zawodów. Spotykają się tutaj "elektrycy" z "spaliniakami", początkujący - zanim trafią na oficjalne zawody rankingowe ( nie wymagamy licencji ). A więc zapraszamy szczególnie młodych zawodników którzy chcą spróbować swoich sił w stawce licencjonowanych zawodników, porównać swoje modele i podglądać ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. W tym roku rozszerzyliyśmy liczbę rozgrywanych klas o 3,5 standard i o kl. 27.
Jak zwykle na tych zawodach zapraszam na kawę i niezłe ciasto.
Włodek Falkowski
Kontakt tel. 698613959
wlodek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2013, 9:48

Re: Borne Sulinowo

Postprzez krzysiek » 25 wrz 2013, 9:55

zwykle do Bornego nie jeżdzilem ze wzgledu na termin
ale w tym roku się wybrałem i okazało się że byly to bardzo fajne zawody
wyjatkowa gościnnosc organizatora /np.kawa i pyszne ciastko na pomoscie/ i jego społeczne podejscie do zawodów sprawiły, ze nie tylko potrafił zrobic impreze dla może 30 zawodników ale i pozwolił na miłe spędzenie 2 dni.

"nieżle" wypadła nasza narodowa klasa standart...reprezentowana przez jednego zawodnika z ..Niemiec.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: Borne Sulinowo

Postprzez RGrzybowski » 25 wrz 2013, 10:37

Bardzo żałuję, że nie mogłem tam dojechać mimo szczerych chęci.

Co do prztyczka w stronę klasy standard - jak widać tłumy Polaków reprezentowały również klasę V27 ...
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Borne Sulinowo

Postprzez vader » 25 wrz 2013, 10:39

Witam
są gdzieś podane wyniki
Pozdrawiam
Pol - 409 FSR V 15- FSR O 7,5 Fsr O 3,5
vader
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 lut 2013, 8:30

Re: Borne Sulinowo

Postprzez RGrzybowski » 25 wrz 2013, 16:16

R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Borne Sulinowo

Postprzez krzysiek » 25 wrz 2013, 23:39

RGrzybowski napisał(a):Co do prztyczka w stronę klasy standard - jak widać tłumy Polaków reprezentowały również klasę V27 ...

Porownanie nie do końca trafione, bo po pierwsze kolega nie wie co w trawie piszczy z V27, po drugie co najistotniejsze, to V27 jest klasą miedzynarodową, natomiast standart klasą narodową, której celem było ulatwienie startu w FSR w Polsce.Jednak wiekszosc zawodników startujących w tej klasie chyba nie zamierza się rozwijać, bo pomineli najbardziej prestiżowe zawody dla tej klasy /oprocz MP/ czyli Jawor i Schwedt /nie liczac "Starej Gwardii"/. Nie pływam w tej klasie, ale jakoś mi głupio , że nasza narodową klasę reprezentują ....Niemcy.
Wyniki pewnie będą ,jak Szymek skończy się szwendać, znaczy się ,wroci z urlopu.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: Borne Sulinowo

Postprzez RGrzybowski » 26 wrz 2013, 10:43

krzysiek napisał(a):Porownanie nie do końca trafione, bo po pierwsze kolega nie wie co w trawie piszczy z V27


no fakt, nie mam V27 więc nie powinienem zabierać głosu

po drugie co najistotniejsze, to V27 jest klasą miedzynarodową, natomiast standart klasą narodową, której celem było ulatwienie startu w FSR w Polsce.Jednak wiekszosc zawodników startujących w tej klasie chyba nie zamierza się rozwijać, bo pomineli najbardziej prestiżowe zawody dla tej klasy /oprocz MP/ czyli Jawor i Schwedt


to już jest przegięcie

Nie pływam w tej klasie ...


zatem kolega nie wie co w trawie piszczy
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Borne Sulinowo

Postprzez krzysiek » 26 wrz 2013, 12:46

RGrzybowski napisał(a):
no fakt, nie mam V27 więc nie powinienem zabierać głosu

jeszcze o sumieniu zapomniał kolega napisac

RGrzybowski napisał(a):to już jest przegięcie

bo prawdę napisałem ? Powstaje klasa narodowa dla naszych FSR, następnie zachecono do tej klasy Niemcow, po czym regularnie nasi zawodnicy /poza pojedyńczymi osobami/ nie jeżdza do Schwedt ,a w tym roku do Jawora to co mam myslec...że wystawiono kogos do wiatru ? Czy może większosc nie chce rozwijać się, bo nie chcą konfrontacji z zawodnikami klasowymi
Wiem ,że uogólniam, uogólnienia są zawsze krzywdzace, ale z perspektywy czasu ...idea klasy umarła wraz z Bogdanem..szkoda


Nie pływam w tej klasie ...


zatem kolega nie wie co w trawie piszczy[/quote]

a czy kolega na jakąkolwiek lódkę ? czy pływa w jakiejkolwiek klasie ?
ale fakt, nigdy nie widzialem calego biegu 3.5 st i tu kolega przebił mnie doświadczeniem, bo 4 czy 5 razy byl na zawodach fsr i pewnie serwisowal w standartach
sorry, postaram sie wiecej nie pisac, szczególnie o standartach



.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: Borne Sulinowo

Postprzez admin » 30 wrz 2013, 16:07

Cześć
Wyniki zawodów + plik z danymi do programu na stronie internetowej.
Pozdrawiam
Szymek
Administrator Forum
fsrvho-ad@o2.pl
admin
Site Admin
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 wrz 2010, 0:34


Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości