Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez Adrian POL-484 » 22 kwi 2014, 21:03

Adaś wyluzuj, w tym samym czasie są bardzo fajne zawody w Schwedt i tam też możesz startować bez płacenia licencji :)
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez Maruś » 22 kwi 2014, 22:13

Powtarzam jeszcze raz Polski Związek Sportowy Modelarstwa Kołowego i Wodnego nie ma prawa pobierać opłaty za licencję od osób fizycznych czyli od Adama, Marka czy innego Kowalskiego. Co innego licencja dla klubów. Jeżeli chcesz wystartować w Mistrzostwach Polski to musisz mieć licencję ale klubową, wydaną przez twój klub sportowy a on powinien wystąpić wcześniej do właściwego Polskiego Związku o Licencję. Na stronie LOKu masz regulamin przyznawania licencji dla klubów
http://www.mazowszelok.pl/images/storie ... chwaly.pdf

oraz nawet wzór licencji
http://www.mazowszelok.pl/images/storie ... c_wzor.pdf

KS Wanda Kraków dwa razy pisał do LOKu o przyznanie licencji i nawet nie było całuj......., zresztą zobaczymy jaką odpowiedz dostaniemy od P. Czarczyńskiego. Od kogoś wreszcie ją musimy dostać.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez AdamM » 22 kwi 2014, 23:35

Adrian POL-484 napisał(a):Adaś wyluzuj, w tym samym czasie są bardzo fajne zawody w Schwedt i tam też możesz startować bez płacenia licencji :)


Adi, ale ja jestem spokojny.
chce tylko wiedzieć dlaczego jestem traktowany tak a nie inaczej i dlaczego ten piknik nazwany jest jako otwarty a wystartować nie moge :)
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez kw.konrad » 23 kwi 2014, 16:43

Nie wiem co to są Między Narodowe Mistrzostwa Polski, i dla kogo je się robi i w jakim celu. Bo o ile mi wiadomo Mistrzostwa Polski mają za zadanie wyłowić kadrę Polski na wszelkie oficjalne reprezentowanie naszego kraju za granicą a w szczególności zawodów oficjalnych wyższego szczebla , mistrzostwa Europy czy Świata. Puki co dalej Lok ma wyłączne prawa do powoływania tej kadry czy komuś się podoba czy nie. A ja widzę totalny bałagan delikatnie mówiąc. Sam osobiście nie mam nic przeciwko powoływania własnego związku FSR który moim zdaniem już dawno powinien powstać. Gdyby zajmowali się tym kompetentni ludzie trzymając się wszelkich procedur i prawa obowiązującego w naszym kraju dawno by ten związek powstał i założę się że za mojego życia go nie będzie. Do puki się nie zjednoczycie na wszelkich szczeblach.. Puki co to ani nie ma związku ani nie widać go na horyzoncie i z tego co mi wiadomo nikt na szczeblach ministerialnych Czy ZG LOK tego nie ogłosił. Już 22 lata temu były takie mistrzostwa dwa razy w Jaworze i czym to się skończyło niech wam opowiedzą sami zainteresowani jak to się skończyło. Dlatego będąc trenerem zadbałem aby się to nie powtórzyło i zawodnicy zagraniczni nie utrudniali naszym w spokojnym rozegraniu mistrzostw do powołania zawodników, czyżby co nie którzy już zapomnieli jaką awanturą się to skończyło. W tym celu powstało Między Narodowe Grand Prix Polski w Jaworze które są otwartymi zawodami dla wszystkich zgłaszających się z kraju jak i zza granicy bez dyskryminowania zawodników bez licencji, które tak skutecznie bojkotujecie. Tylko dlatego że słuchacie małej grupki ludzi którzy mają tylko i wyłącznie swoje interesy w tych i w wielu innych sprawach. Jako organizator też powinienem się obrażać na tych obrażonych czy na lok bo puki co jedziemy na tym samym wózku , LOK mnie wychował, kiedyś miał i rozdawał. Teraz ma kryzys trudno my robimy swoje. Nawet gdyby ani jeden Polak nie brał w nich udziału od nas będzie zależało co dalej i nikomu nie pozwolimy sobą manipulować. Przetrwaliśmy 20 lat, pokarzcie nam drugą imprezę z taka tradycją w naszym kraju ? Jak macie jakieś bolączki piszcie oficjalnie co was boli a nie poza plecami. W ubiegłym Roku zbojkotowaliście nas z tytułu utrzymania składek na swoim poziomie a co macie sami w tym roku? Poza tym dziecinadą jest brak wstępu organizatorów i sędziów w dyskusji co dalej .W tym roku też trudno wam podjąć decyzję,a my robimy swoje jubileuszowe. Pozdrawiam Władek .OL
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez Zskrzypiec » 23 kwi 2014, 22:44

Czy mógłby Pan wyjaśnić czemu nas kopnął taki zaszczyt i o co chodzi:
- Gdyby zajmowali się tym kompetentni ludzie trzymając się wszelkich procedur i prawa obowiązującego w naszym kraju dawno by ten związek powstał i założę się że za mojego życia go nie będzie.
Ile jeszcze Pan chce pożyć?
- nikt na szczeblach ministerialnych Czy ZG LOK tego nie ogłosił
pańskich zawodów, jak też obwodu w biodrach Pameli też nikt nie ogłosił a szczególnie ZG LOK
- W tym celu powstało Między Narodowe Grand Prix Polski w Jaworze
To znaczy, powstało żeby nie przeszkadzać Polskim Reprezentantom. A ja naiwny myślałem że chodzi o dochody.
- które tak skutecznie bojkotujecie. Tylko dlatego że słuchacie małej grupki ludzi którzy mają tylko i wyłącznie swoje interesy w tych i w wielu innych sprawach.
To znaczy że mamy słuchać wieeeeelkiej grupy bezinteresownych organizatorów Jawora ?
- Nawet gdyby ani jeden Polak nie brał w nich udziału od nas będzie zależało co dalej i nikomu nie pozwolimy sobą manipulować.
Ale kto by śmiał. Może ZG LOK który organizuje Zawody w Jaworze.
- Przetrwaliśmy 20 lat, pokarzcie nam drugą imprezę z taka tradycją w naszym kraju ?
To fakt, inne cykliczne imprezy upadają ze względu na niskie przychody i wielkie koszty.
- W ubiegłym Roku zbojkotowaliście nas z tytułu utrzymania składek na swoim poziomie a co macie sami w tym roku?
„swoim” to znaczy podwyższonym strasznie, a w tym roku nawet „niezrzeszeni” Organizatorzy zaniżają startowe poniżej uchwały CKM.
I nie myśli Pan że ktokolwiek jest w stanie zakazać wyjazdu do Jawora 100 dorosłym facetom to obrażało by ich inteligencję.
- Poza tym dziecinadą jest brak wstępu organizatorów i sędziów w dyskusji co dalej.
Dziecinadą a może ignorancją jest nie zapoznanie się ze sposobem logowania na forum. Trener, weteran, doświadczony a instrukcji nie czyta
Pozdrawiam
Zbigniew Skrzypiec
A zapomniałem poinformować iż twórcą idei Międzynarodowych Mistrzostw Polski jest ZG LOK ale to powinien Pan wiedzieć
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez wiwaldi » 24 kwi 2014, 1:33

Panowie wiele głupot na tym forum jest pisane i nie negowane , albo w bardzo małym stopniu . Wypowiedzi typu (czy coś oprócz klasy standard wystartuje w tych mistrzostwach? mają czego "chcieli" pytanie czy we wrześniu Lok będzie mógł nadać tytuł Mistrza Polski bo obawiam sie że nie . co tu tłumaczyć , LOK potrzebuje imprez dlatego próbuje zorganizować jakiś piknik ,nawiasem mowiąc ciekawy jestem jaka będzie frekwencja..) Dziwią się potem że Międzynarodowe cyt. A zapomniałem poinformować iż twórcą idei Międzynarodowych Mistrzostw Polski jest ZG LOK ale to powinien Pan wiedzieć . Wypowiedż nie sprawdzona . Jestem jak najbardziej za tym żeby nasi zawodnicy startowali w Otwartych Mistrzostwach Polski . Do ukazania się informatora mamy jeszcze trochę czasu i wszystko się wyjaśni , proszę o cierpliwość .

Waldek
wiwaldi
 

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez mountain454 » 24 kwi 2014, 4:34

Bardzo podoba mi się stwierdzenie kolegi Wiwaldiego że " LOK potrzebuje imprez dlatego próbuje zorganizować jakiś piknik" super. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez wiwaldi » 24 kwi 2014, 5:53

Następna głupota . S.G. czytaj ze zrozumieniem .

Waldek
wiwaldi
 

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez RGrzybowski » 24 kwi 2014, 8:32

Zskrzypiec napisał(a): a w tym roku nawet „niezrzeszeni” Organizatorzy zaniżają startowe poniżej uchwały CKM.


tu rzeczywiście należą się słowa uznania dla organizatorów za to, że zastosowali duże ulgi dla juniorów, szczególnie w sytuacji, gdy jest ich ledwie garstka i trzeba zacząć robić coś w kierunku promocji tej dyscypliny.
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez kw.konrad » 24 kwi 2014, 13:56

Panie Zbigniewie życzę powodzenia
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości