Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 24 kwi 2014, 19:25

oho
chyba ktoś kogoś sądem postraszył i post zniknął ;)
a tak na poważnie, to:
1. nie rozumiem po co Panie Waldku, Pan się upiera na Blachownię jako jakieś tam otwarte MŚ Polski z nędzna frekwencją, w tym roku nikt do was z nas nie zajedzie. zrób Pan rachunek sumienia i daj Pan to jako rundę do nas bez LOKu.
Za rok jak Lok będzie dla nas wspomnieniem i nie będzie Polskim Związkiem Sportowym to co zrobicie, rundę kwalifikacyjna do naszego rankingu tylko dla kogo jak was zbojkotują(wyjdzie pewnie piknik - ale jak Pan chce to mam z 5 webr wodnych 10cm(nówki) do 15 std będzie jak ulał zawsze co dwie klasy to nie jedna)
2. nie rozumiem idei Jawora z 2013r jako najbardziej niemieckich zawodów w Polsce, ciekawe jak będzie w tym roku.
pozdrawiam Wojciech O.
wojciech Przemyśl
 

Re: Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski LOK 2014

Postprzez mountain454 » 25 kwi 2014, 20:01

Nie bardzo wiem dlaczego kol. Wiwaldi tak bardzo się obruszył. Przecież nie kto inny jak kolega strzelił największą głupotę zabierając Nam imprezę w imię wyższych celów jakim jest LOK. Co do standartów to kolega ma święta rację. Chyba będą się ścigać we wszystkich klasach na raz żeby zrobić tło. Bardzo ciężko będzie Lokowi z CKM-em na czele wyłonić reprezentację Kraju na przyszłoroczne Navigowskie M.Ś. Mam nadzieję że miejsca na cempingu i w hotelach będą świeciły pustkami. Ciekawe ile LOK dołoży kasy do organizacji imprezy. Może na zasadzie "obiecane-rozliczone" S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości