MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez MaciekD » 09 wrz 2014, 16:13

Witam Kolegów

Czy Koledzy może wiedzą kto sędziował to coś w Blachowni ? Im więcej się dowiaduję szczegółów rozgrywanych biegów, tym mam większe przekonanie, że to na pewno nie były zawody.

Maciej Duchiński
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez meniu » 09 wrz 2014, 17:08

Tomek,

Patrzac w Blachownii co zrobiles straciles w moich oczach. Kazdy popelnia bledy. Ciesze sie ze ze zrozumiales co zrobiles i potrafiles przeprosic. Swoja droga rozmawialem z osobami w Blachowni odnosnie nie kocenia sie miedzy dwoma zwiazkami, bo to nie ma sensu. Niestety nie rozumiem czemu nie mozna wypozyczyc tablicy do Krakowa. Chyba starzeje sie juz....
Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 506
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez mountain454 » 09 wrz 2014, 18:49

Tomek. W zasadzie nie masz za co przepraszać. Ludzie popełniają błędy ale nie wszyscy potrafią się do nich przyznać. Wielki szacun. A jak będziesz chciał spróbować coś dobrego, to zapraszam myślę że nie tylko ja, do naszego stolika. Tak jak Dessau.S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Adrian POL-484 » 09 wrz 2014, 19:24

Sędzią głównym był A.Ciechański
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Krzysiek 1965 » 09 wrz 2014, 20:23

Koledzy jak tu mówić o tym aby oba związki nie darły ze sobą kotów?
Siedząc ze Zbyszkiem w niedzielę nad zalewem podszedł do nas Andrzej Ciechański i przez chwilę rozmawialiśmy aby nie robić rozłamu, aby ustalając terminy zawodów na rok przyszły nie wchodzić sobie w terminy by każdy mógł startować gdzie i kiedy chce.
W godzinę później opowiada się za tym aby nie użyczyć sprzętu. Jak tu wierzyć tej grupie ludzi. Sami robią wszystko aby był rozłam, by skłócić nas wszystkich. Niewarty był wysiłek osób które przyczyniły się do przywiezienia sprzętu do Częstochowy. Mógł organizator sam odebrać w Tychach.
Cóż trochę nas nauczyli jak ich traktować w przyszłości.
Skąd tyle jadu u naszych kolegów LOK-owcow ?
Krzysiek 1965
 
Posty: 30
Dołączył(a): 03 lut 2013, 16:46

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez AdamM » 09 wrz 2014, 22:38

a ja po przemyśleniu chciałem podziekować wzystkim którzy wzieli udział w tej szopce.
pieknie została zemaskowane intencje pewnych ludzi którzy sterują tonącym statkiem jakim jest LOK.
widac czarno na białym ze nie modelarze sa najwazniejsi tylko papierki.
faktury rozliczone, tytuły rozdane i niby wszytko w pozadku ale nie, dosc.
nic ni musielismy robić i smi sie pograzyli.
teraz tylko muszą sie o tym dowiedziec odpowiednie osoby i bedzie git :)
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez SWEET JOHN » 09 wrz 2014, 23:25

" Rzeczą ludzką jest błądzić"
Tomek, mam satysfakcję, że nie myliłem się w swojej opinii o Tobie jako człowieku.
Tutaj wypowiedż Witka K. z innego wątku, tylko dla sekcji: viewtopic.php?f=21&t=300
Podobnie jak w/w .
Panie Wojtku O.- cieszę się, że zauważyl Pan "mały" fakt w FSR-ach w Polsce. :)
"Nie da się ukryć, że na dzień dzisiejszy mamy dwa związki FSR."
I BOGU i kilku (dosłownie!) zapaleńcom, którzy wiedzą do czego służy DEMOKRACJA i fakt. Vat .
" jeden woli blondynki inny woli brunetki. "- nareszcie konkretna wypowiedź- ja wybrałbym brunetkę :D jest mądrzejsza i uczciwsza- wiem z doświadczenia.
" udzielają mi rad osoby które brały udział w Blachowni to co mam wybrać" " tu powinien być znak ? Mamy wolność " Tomku w swoim domku", róbta co chceta. :lol:
"czy w Krakowie będzie ktoś ze mną rozmawiał czy będę izolowany?"
Takie pytania proszę zadawać mamie, a nie na forum.
Adi napisał:
"Kolego poczytaj dokładnie o co chodzi bo, nie o to że ktoś wystartował w Blachowni."
Panie Wojciechu- "czy zostało wzięte pod uwagę , że ktoś nie będzie chciał przystąpić do nowej organizacji?" TO TYLKO DO LOKU, TYLKO DO LOKU LUB ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FEDERACJĘ.
czytać FORUM i otworzyć oczy! MAMY DEMOKRACJĘ, JAK MASZ DYLEMAT, GDZIE NALEŻEĆ, A STAĆ CIĘ NA OPŁACANIE KOMUŚ FAKTUR, TO ZAPISZ SIĘ DO TYLU FEDERACJI, NA ILE CIĘ STAĆ :)

"że w Krakowie możemy zostać bez AMB"- a i owszem, ale może coś trzeba w tej materii pomóc, a nie ..........................ić.!
"niejedna przykra niespodzianka nas spotka" - a Pan Wojtek skąd lub od kogo to wie? Ciekaw jestem odpowiedzi.
Z.Skrzypiec napisał " Wojtek od pierwszego zebrania federacji było jasno powiedziane że każdy startuje tam gdzie mu się podoba bez względu na to która opcja bardziej mu odpowiada."
Panie Wojtku, zanim Pan coś napisze, czytać, myśleć,...myśleć,........myśleć................................itd....................................itp
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez bagus » 10 wrz 2014, 3:12

Masz racje Janek czasami ktoś z kądś wylezie i za mało lat w tym działa żeby wiedział o co chodzi.A zabiera głos jagby w tym siedział od 40 lat

R Sarzała
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 10 wrz 2014, 7:12

Witam
Panie Janku rozmowa z Panem to istna uczta intelektualna.
TO TYLKO DO LOKU, TYLKO DO LOKU LUB ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FEDERACJĘ.
czytać FORUM i otworzyć oczy! MAMY DEMOKRACJĘ, JAK MASZ DYLEMAT, GDZIE NALEŻEĆ, A STAĆ CIĘ NA OPŁACANIE KOMUŚ FAKTUR, TO ZAPISZ SIĘ DO TYLU FEDERACJI, NA ILE CIĘ STAĆ

Jak zechcę to wykupie sobie licencję LOK i będę jeździł tam na zawody, jak zechcę to to zapłacę wpisowe i będę jeździł na zawody do Zelecha.
"że w Krakowie możemy zostać bez AMB"- a i owszem, ale może coś trzeba w tej materii pomóc, a nie ..........................ić.!

ja płacę wpisowe i wali mnie to jak organizator będzie liczył okrążenia.Na pewno nie będę robił antenek.
"niejedna przykra niespodzianka nas spotka" - a Pan Wojtek skąd lub od kogo to wie? Ciekaw jestem odpowiedzi
- na pewno nie od Pana. Wystarczy myśleć, status tablicy był znany od dawna tylko naiwni wierzyli, że LOK podaruję nowej federacji. Jest nowa federacja i co jest wiadomo:
- przepisy
- statut ktoś zna,
- strona internetowa
- zasady przynależności
- zasady finansowania
ja już bym się szykował na jakąś kontrole uks.
Masz racje Janek czasami ktoś z kądś wylezie i za mało lat w tym działa żeby wiedział o co chodzi.A zabiera głos jagby w tym siedział od 40 lat
- i tutaj ktoś się może mylić znam sytuacje w modelarstwie przynajmniej od lat 80. Za to wy siedzicie od 40 lat w modelarstwie a kłótnie wciąż te same o pieniądze i o władzę. A burdel jak był tak dalej jest.
wojciech Przemyśl
 

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez vader » 10 wrz 2014, 7:35

Witam
Sędziowie w Blachowni:
Sędzia główny Pan Ciechański
Sędziowali biegi także Pan Goliński i Pan Jarząbek
Pol - 409 FSR V 15- FSR O 7,5 Fsr O 3,5
vader
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 lut 2013, 8:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości