MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez MaciekD » 10 wrz 2014, 7:51

Witam Wszystkich

Na początek do Wojtka. Trochę spokoju w wypowiedziach sugeruję. 99% prac jakie są robione na rzecz FSR-ów to prace społeczne za które prawie nikt nie podziękuje wręcz przeciwnie. Więc zamiast krzyczeć co jeszcze nie zostało zrobione, można by zapytać Wojtku „w czym ja mógłbym pomóc ? „ Jak chociaż połowa modelarzy coś by od siebie zrobiła, to mielibyśmy „Amerykę” na naszych zawodach, i przyjaźni było by więcej. Co do mistrzów kłótni i zamieszania to na starych forach można o tym poczytać, ale przy tej lekturze myśleć właśnie trzeba. My na prawdę mamy już dosyć wojenek, ale z kolei nikt nie chce mieć tu roli barana.
Co spraw bieżących.
Po mojemu, to chyba dobrze się stało jak się stało, bo niektórzy mający wątpliwości chyba coś już zobaczyli i wyciągną z tego właściwe wnioski. W nowym sezonie na pewno uda nam się zorganizować nie jedne zawody i to zawody sportowe, dla wszystkich normalnych ludzi, którzy lubią i szanują Sport. Na pewno nikt nie będzie dyskryminował zawodników, którzy wzięli udział w tym czymś w Blachowni (chociaż piwo to chyba będą musieli postawić), a „kfiat” FSR-ów jak nie przyjedzie bo duma czy stanowisko nie pozwoli, to dobrze. Czystsze powietrze na pomoście będzie, atmosfera lepsza.

Maciej Duchiński
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Zedd » 10 wrz 2014, 8:53

Ja również przyłączam się do gratulacji dla członków nowego zarządu sekcji FSR LOK.
Gratuluje nominacji i oczywiście pierwszych decyzji pozwalających na zabezpieczenie mienia LOK-u przed zdefraudowaniem czy też zagarnięciem przez społeczność modelarską. Teraz możecie szczerze spojrzeć swoim dzieciom w oczy przecież dajecie doskonały przykład do naśladowania.
Zedd
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, 12:32

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez mountain454 » 10 wrz 2014, 15:38

Myślę kolego Przemyślu wojciechu że przez jakiś czas powinieneś wylogować się ze świata FSR-ów i poobserwować, posłuchać i na koniec wyciągnąć wnioski. Może będzie Ci po drodze z ekipą LOK-u. A może spodoba Ci się u Nas. A jeżeli chodzi o tablicę to kolego nie znasz jej historii. Jak będę wolniejszy na zawodach to proszę przyjdź to opowiem Ci jak rodziła się tablica. Zresztą nie tylko ja znam genezę jej powstania. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez SWEET JOHN » 15 wrz 2014, 16:56

Pan Wojtek napisał:
ja płacę wpisowe i wali mnie to jak organizator będzie liczył okrążenia.Na pewno nie będę robił antenek.


BEZ KOMENTARZA :idea:
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Maruś » 24 lis 2014, 23:37

Patrzcie jak to się człowiek uczy do końca życia. Myślałem że aby dostać powołanie do kadry narodowej trzeba coś sobą reprezentować i na normalnych zawodach (czytaj - na zawodach z konkurencją) pokazać swoją przewagę. A tu się dowiadujemy że w Blachowni wystarczy zrobić skrzyneczkę i jest się mistrzem polski.
http://blachownia.pl/2014/198-modele/
Ten przypadek to akurat dziwny środek wychowawczy.
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez WEKTOR » 25 lis 2014, 16:13

Bardzo mi się podobają te kołyski dla CHOMIKÓW coś pięknego?
A czy te skrzyneczki z wieczkami to do pochowku jak padnie?
Modelarstwo z górnej półki.
M...K...
WEKTOR
 
Posty: 166
Dołączył(a): 26 sty 2013, 23:04

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez bagus » 25 lis 2014, 23:33

Marek tam powołanie do kadry dostaje się nie za wyniki tylko lizanie d...py nowemu lokowskiemu
zarządowi tylko wstyd jak ci mistrzowie Blachowni będą reprezentować Polskę.

RS
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez AdamM » 26 lis 2014, 15:50

Robert ale to jest wstyd i problem tych co powołani.
a niech jada i pokaza na co ich stać. a moze na MŚ trafią na taką samą konkurencje jak na MP :)
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Tomasz Kasznia » 26 lis 2014, 18:30

W wyniku braku konkurencji tytuły mistrzów świata gwarantowane .
Ale czy mogliby w równej walce zdobyć taki tytuł ?????

Będą mówić mistrz z 2014 r.to ten z loteryjki :lol:

Wszyscy wiemy że ,flota Imperatora "LOK-u" blado wypadają na tle okrętów Federacji :D
Tomasz Kasznia
 
Posty: 71
Dołączył(a): 15 sty 2013, 16:53

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez vader » 26 lis 2014, 22:45

Niech moc będzie z wami :D
vader
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 lut 2013, 8:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości