MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez bagus » 04 mar 2015, 22:51

Adrian za adwokata to ty nie rób bo pewne rzeczy trzeba definitywnie skończyć.
RS
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez SWEET JOHN » 04 mar 2015, 23:06

Mając na względzie dobro i rozwój klas modeli FSR-V,H,O w Polsce Zarząd Sekcji postanawia dopuścić do rankingu , a zarazem daje


Szanowny Panie DARIO, jeżeli piszesz Pan prośbę, podanie lub zapytanie do kogokolwiek, to pismo PODPISUJE się swoim imieniem i nazwiskiem. Proszę zwrócić uwagę, że Forum czytają również osoby chcące zapoznać się z budową modeli FSR, niekoniecznie znające Pana nick a tym bardziej Godność. To co Pan napisał, to nic innego jak ANONIM :o. niech się Pan podpisze pod Swoją "DOBROCIĄ DLA JUNIORÓW"
1." dobro i rozwój" - zawładnąć WSPÓLNYM :!: :!: sprzętem, tylko na swój i swoich JUNIORÓW użytek.
2. "postanawia dopuścić" - niechaj"Zarząd Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK" dalej pozostaje w swojej łaskawości i zorganizuje swoim zawodnikom tyle zawodów, ile potrzebują.

3. " a zarazem daje" - A JA OSOBIŚCIE NIC NIE CHCĘ, no chyba, ŻE ZWROTU MOICH POKROWCÓW NA SPRZĘT amb
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Adrian POL-484 » 04 mar 2015, 23:25

Robert no właśnie, czas skończyć. Jak już mówiłem niech każdy ma swój świat i swoje zabawki.
Nie jestem niczyjim adwokatem tylko po co wdajecie sie w kolejne prowokacje
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez dario » 05 mar 2015, 7:59

Szanowny Panie Nowak , nie wydaje mi się żeby ten post był nie podpisany !!!!!
Pana komentarze, nie tylko do tego postu ,polegają na wyrwaniu z kontekstu poszczególnych cytatów i swobodnego ich interpretowania.
Szkoda tylko , że nigdy nie stara się Pan zrozumieć sedna sprawy lub zawartości danej informacji.Nie mój problem.
Ubolewam nad jedną sprawą , że oprócz steku uszczypliwych komentarzy nikt z Was nie odniósł się merytorycznie do propozycji Zarządu FSR-V,H,O przy CKM LOK jeśli chodzi o zniesienie do stawki 0 opłaty startowej dla JUNIORÓW , przez Wasz Związek.Szkoda!
Myślę ,że chociaż jakiś procent ludzi zajmujących się naszym sportem , wyciągnie z tego wnioski!
darek goliński
POL-521
dario
 

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Prezes » 05 mar 2015, 19:32

Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Prezes
 
Posty: 66
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:48

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 05 mar 2015, 21:12

Witam
i to jest propozycja osoby, która reprezentuje FSR Polska.
W związku z niewydolnością zarządu sekcji i niechęcią do zorganizowania przyzwoitych rozgrywek w sezonie 2015 zapraszamy na Zawody Pucharu FSR Polska organizowane przez Związek Sportowy Modelarstwa Wodnego w Polsce. Gwarantujemy wysoki poziom sportowy i doskonałą atmosferę.


przykro na to wszystko się patrzy. ale wszystko w myśl powiedzenia z XVIII wieku "jeden do Sasa drugi do Lasa", jak to się skończyło to chyba panowie wiecie.
i nikogo nie pozdrawiam bo mi się nie chce.
wojciech Przemyśl
 

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez AdamM » 06 mar 2015, 5:04

to po co sie wogóle odzywasz ?
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości