MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez bagus » 08 wrz 2014, 23:24

Adam w rankingu też są obok siebie tylko trochę dalej od podium.

Robert Sarzała
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez mountain454 » 09 wrz 2014, 5:03

Mam nadzieję że przyjdzie czas że staną przed bramą Naszej federacji i będą skomleć aby ich wpuścić. Za niespełna dwa lata koordynator sportu idzie na emeryturę i na chocimskiej wszystko co związane z modelarstwem jebnie jak bomba. Lok miał ma i będzie miał modelarzy w głębokiej dupie. Myślę że izolacja obcych z Naszego środowiska będzie najlepszym sposobem na wyrażenie Naszego stanowiska w tej kwestii. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Krzysiek 1965 » 09 wrz 2014, 7:00

Witam Wszystkich,

Stasiu, przychylam się do Twojej wypowiedzi.
Gratuluję zawodnikom klasy V 27 tak wspaniałego wyniku zwłaszcza, że udało im się tego osiągnąć jednym modelem.
Wicemistrz raczej nie zrobiłby tego gdyby nie dokonano pauzy po puszczeniu biegu (nie mógł odpalić motoru).
Niezłe widowisko które widziałem w niedzielę, żenada !!!
Słowa ,,uznania" dla sędziów i kierownika zawodów za ,,Mistrzostwa Polski" dla mnie były to podwórkowe zawody pod egidą LOK

Szacun dla wszystkich prawdziwych modelarzy umiejących rywalizować,
Krzysztof
Krzysiek 1965
 
Posty: 30
Dołączył(a): 03 lut 2013, 16:46

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 09 wrz 2014, 11:02

Witam

Nie da się ukryć, że na dzień dzisiejszy mamy dwa związki FSR.
Czy jest sens publicznie wyzywać się i kłócić że ten pojechał tam a ten tutaj. Panowie każdy jest dorosły, jeden woli blondynki inny woli brunetki.
Dla zwykłego modelarza jest bez różnicy gdzie pojedzie się ścigać i kto to organizuje czy LOK czy p. Zelech.
Myślę że izolacja obcych z Naszego środowiska będzie najlepszym sposobem na wyrażenie Naszego stanowiska w tej kwestii

czy ja że pojadę tam gdzie mam bliżej na zawody z automatu dostanę łątkę, że jestem obcy i należy mnie izolować w jednym środowisku. A jeżeli, rad udzielą mi osoby które jadą do Krakowa ale też udzielają mi rad osoby które brały udział w Blachowni to co mam wybrać. A jak nie wybiorę to co będzie izolacja. A czy po tym poście będę swój czy obcy, czy w Krakowie będzie ktoś ze mną rozmawiał czy będę izolowany?
Panie Stanisławie to pójdźmy dalej , że części czy ślizgi można kupować tylko w danym środowisku a rzeczy wykonane przez osoby z innego związku są nie mile widziane na naszych zawodach, i zróbmy dwa kampingi na dla naszych i dla obcych. I mamy bojkot na całego.
Tylko co to da?

Chcieli Blachownie zrobili sobie blachownię, tak jak my mieliśmy Lińsk. Kleczew, Skoroszów. Powstały dwa związki więc jest konkurencja, czas pokaże który zaproponuje lepszą perspektywę dla FSR, który pozyska fundusze na rozwój FSR wśród juniorów, bo raczej jeżeli jest nas około 100 osób to dwa związki nie mają racji bytu na dłuższy czas.

Fakt, że z AMB to przegięli pałę.

Pozdrawiam
P.S Panie Marku myślę, że Pan powinien zabrać głos w tej dyskusji o wyższości Blachowni nad Krakowem(lub odwrotnie). I powinien Pan powiedzieć, że każdy kto czuje się FSR-cem może jechać na zwody na które ma ochotę i nie będzie z tego powody dyskryminowany czy izolowany w Pana związku.
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Adrian POL-484 » 09 wrz 2014, 12:40

Kolego poczytaj dokładnie o co chodzi bo, nie o to że ktoś wystartował w Blachowni.
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez tomostr » 09 wrz 2014, 13:15

Witam, przyznam, że wielu z Was ma rację, mój „start” w V27 to była głupota.
Od początku nie zamierzałem uczestniczyć w tej farsie nie biorąc ze sobą łódki, (miał wystartować tylko Maciek). Niestety dałem się paru osobą w to wszystko wkręcić. Mój start to było oszustwo.
Przepraszam wszystkich, że musieli oglądać tą żenadę.
Dyplomu za start nie odebrałem, w mistrzostwach Naviga startować nie będę.

Jeszcze raz przepraszam
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski
tomostr
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 mar 2013, 10:40

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 09 wrz 2014, 13:47

Adrian
czy zostało wzięte pod uwagę , że ktoś nie będzie chciał przystąpić do nowej organizacji?
Było wiadomo już w Tychach że LOk nie odpuści i dojdzie do sytuacji że będą dwa związki i dajcie spokój.

Tablice i AMb powinni wypożyczyć, ale nie chcą i co im zrobimy - nic.
Adrian było do przewidzenia, że w Krakowie możemy zostać bez AMB, Marek się zrzekł funkcji komandora i to są konsekwencje rozłamu a myślę, że to jest początek, bo jeszcze niejedna przykra niespodzianka nas spotka. (za chwilę pewnie skończy się nam dostęp do tego forum)

Witam, przyznam, że wielu z Was ma rację, mój „start” w V27 to była głupota.
Od początku nie zamierzałem uczestniczyć w tej farsie nie biorąc ze sobą łódki, (miał wystartować tylko Maciek). Niestety dałem się paru osobą w to wszystko wkręcić. Mój start to było oszustwo.
Przepraszam wszystkich, że musieli oglądać tą żenadę

Adrian o to wam chodzi, ludzie maja składać samokrytykę a zarząd zadecyduje czy nakładamy infamię czy przebaczamy.

Zrobili zawody, według swojego uznania ich sprawa, u nas były pikniki też nikomu do tego.
BYŁO JAK BYŁO, JEST JAK JEST A CO BĘDZIE TO NIKT TEGO NIE WIE
Pozdrawiam
ps. dzięki Adrian za radę odnośnie pływania po trójkącie na treningu
Ostatnio edytowano 09 wrz 2014, 14:03 przez wojciech Przemyśl, łącznie edytowano 2 razy
wojciech Przemyśl
 

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez MaciekD » 09 wrz 2014, 13:48

Brawo za odwagę cywilną, aby przyznać się do błędu.
Maciej Duchiński
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Adrian POL-484 » 09 wrz 2014, 15:02

Nie sztuką jest popełniać błędy, sztuką jest przyznanie sie do nich :)
Wojtek o co chodzi dowiesz sie w Krakowie
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: MISTRZOSTWA POLSKI BLACHOWNIA 2014

Postprzez Zskrzypiec » 09 wrz 2014, 15:40

Wojtek od pierwszego zebrania federacji było jasno powiedziane że każdy startuje tam gdzie mu się podoba bez względu na to która opcja bardziej mu odpowiada.Bardziej chodzi o to czy jaką można mieć satysfakcje z takiej wygranej ale to indywidualna sprawa zawodnika.W sprawie AMB przekonanie że wygrany bierze wszystko i albo w LOK-u albo nigdzie, odbije się niektórym z kolegów czkawką .Kraków tak jak powiedział Marek odbędzie się a później jest dużo czasu na przemyślenia.
Zbyszek
Jestem pełen uznania dla wypowiedzi Tomka O. byłem tam i widziałem jak otumania sie ludzi.
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości