Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Kamil Abram » 21 maja 2014, 20:52

Nie mam nic do dodania.. Jestem za

Kamil Abram
Kamil Abram
 
Posty: 32
Dołączył(a): 29 maja 2013, 8:42

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Ryszard Dziergwa » 22 maja 2014, 0:09

"nie powinniśmy Was tak obciążać" - To znaczy KTO??? Bo sekcja jako sekcja nie robi nic!!! Nie potrafi nawet zebrać opłaty sekcyjnej, tylko obarczasz wszystkich organizatorów aby to zrobili.
Ja się ciężko jeszcze nie napracowałem, Lińsk zrobię, jestem już po rozmowach z miejscowymi organizatorami, mimo że zaoferowałem pomoc medialną,a nie że je zrobię ją fizycznie, mam zapewnienia Kolegów, którzy pomogą mi Lińsk zrobić, ale nie są to członkowie sekcji.
Co do Skoroszowa, no cóż! Betonu, czy asfaltu na Twoje widzi mi się na łąkę nie wyleję, jak to zasygnalizowałeś Koledze Marcinowi na koniec imprezy,skorzystaj już z napisanej przez Kolegów oferty hoteli czy agroturystyki, a wtedy będziesz miał czyste autko i przyczepkę.

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 22 maja 2014, 14:24

Witam
Zobaczymy może będzie jakaś alternatywa

panie Marku jest już czerwiec więc kiedy będzie alternatywa. do Mp polski liczą się trzy rundy, za tydzień jest kleczew a potem lińsk i Ledziny jako finały. cześć osób nie jeździ na wszystkie zawody, ja np wybieram te co mam bliżej domu.
A na dzień dzisiejszy dalej nie wiadomo czy Lędziny będą rundą czy finałami. p. Ryszard Dziergwa chce zrobić finały i ludzie są za tym, a Pan mówi ze znajdzie się alternatywa, dla mnie to jest nie poważne - kiedy będzie ta alternatywa za miesiąc, dwa( a może chodzi o coś innego ). Proszę zobaczyć na posty z tamtego roku i ile miało być rund MP z 8 a jak przyszedł rok 2014 to ile zostało 4. Warunki są jakie są ale woda jest dobra, a że w tym roku akurat przyszedł niż i lało tydzień przed zawodami to i było błoto i woda na terenie to organizator nic nie poradzi.
Natomiast co do zgłaszania się na zawody i nie przyjeżdżanie na nie, rozwiązanie jest proste wprowadzić, ze po rejestracji należny wpłacić 50zł kaucji, która przepada w przypadku nie zgłoszenia rezygnacji do 3 dni przed zawodami.
Do tej pory w sprawach sekcyjnych dalej nie ma informacji co zostało ustalone w Żninie co do przyszłości fsr w Polsce, czy powstanie związek sportowy czy nie, co ustalona np ile wynosi opłata sekcyjna bo ja nie wiem?
Pozdrawiam Wojciech O.
wojciech Przemyśl
 

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Komandor » 22 maja 2014, 20:55

Witam
Ze względu na to, że taka dyskusja i do tego w otwartej części forum nie służy dobru sekcji, proszę Kolegów o wstrzymanie się tutaj z wypowiedziami, a wszelkie niejasności wytłumaczymy sobie za tydzień w Kleczewie.
Pozdrawiam Komandor
Marek Zelech
marekz62@o2.pl
Komandor
Site Admin
 
Posty: 158
Dołączył(a): 28 wrz 2010, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Komandor » 25 cze 2014, 23:14

Witam
Ze względu na to że nie wpłynęła żadna inna oferta organizowania Zawodów Finałowych, Zarząd miał łatwy wybór i wyraża zgodę na finał w Skoroszowie w zaproponowanym terminie.
Pozdrawiam Komandor
Marek Zelech
marekz62@o2.pl
Komandor
Site Admin
 
Posty: 158
Dołączył(a): 28 wrz 2010, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Ryszard Dziergwa » 27 cze 2014, 10:27

» Cz maja 22, 2014 12:09 am
"nie powinniśmy Was tak obciążać" - To znaczy KTO??? Bo sekcja jako sekcja nie robi nic!!! Nie potrafi nawet zebrać opłaty sekcyjnej, tylko obarczasz wszystkich organizatorów aby to zrobili.
Ja się ciężko jeszcze nie napracowałem, Lińsk zrobię, jestem już po rozmowach z miejscowymi organizatorami, mimo że zaoferowałem pomoc medialną,a nie że je zrobię ją fizycznie, mam zapewnienia Kolegów, którzy pomogą mi Lińsk zrobić, ale nie są to członkowie sekcji."

Powyższy przytoczony tekst tyczy się Zarządu Sekcji, a nie Wszystkich Członków Sekcji, za pomyłkę Wszystkich Członków Sekcji,Przepraszam.


Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Ryszard Dziergwa » 17 lip 2014, 8:58

Trzebnica, 17.07.2014



Oświadczenie


W związku z brakiem do dnia dzisiejszego, oficjalnego nazewnictwa rozgrywek FSRVHO
Federacji Polska, bo taka nazwa została przyjęta na początku tych rozgrywek,
Zarząd Stowarzyszenia Modelarzy Ziemi Trzebnickiej i Doliny Baryczy „ PERKOZ”,
jest zmuszony do wycofania się z organizacji w dniach 11-13.09.2014 przeprowadzenia tego finału w Skoroszowie.
Jako organizator nie możemy wprowadzać w błąd Władz lokalnych tj. Starostwa, Burmistrza
Miasta Trzebnica, jak i potencjalnych sponsorów.

Decyzja Nasza jest ostateczna, i prosimy ją uszanować.

W imieniu Prezesa Stowarzyszenia Modelarzy Ziemi Trzebnickiej i Doliny Baryczy „PERKOZ’
Pana Marcina Okuniewicza,

Członek Zarządu , Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez wojciech Przemyśl » 17 lip 2014, 9:31

Witam
kiedyś,
pisałem że takie stanie w rozkroku do niczego nie prowadzi.

Panie Marku, czy może Pan określić co z finałami, podać termin, miejsce, jak najszybciej.
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Zskrzypiec » 17 lip 2014, 16:20

Kolego Wojtku co Ty z tym rozkrokiem.Wszyscy stoją jakoś normalnie a rozkrok i rozkrok nogi Cię nie bolą :shock: Czekaliśmy na odpowiedz kolegów z Trzebnicy i zgodnie z umową dostaliśmy.Wstrzymaj się chwilę a myślę że dostaniesz satysfakcjonującą odpowiedź.
Z.Skrzypiec
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: Finał Pucharu FSR Polska - Skoroszów 2014

Postprzez Maruś » 18 lip 2014, 23:22

Witam
W związku z możliwością zaistnienia takich okoliczności (rezygnacja Skoroszowa), już nie Zarząd Sekcji ale Komitet założycielski Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce (FSR Polska), Organizator Pucharu FSR Polska, ma przygotowane warianty alternatywne. Zawody finałowe odbędą się we wcześniej ustalonym terminie 12-14 września a lokalizacja podana zostanie w ciągu paru dni.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości