Nowe miejsca na Zawody FSR

Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez Maruś » 03 cze 2014, 20:04

Witam
Faktycznie Kleczew ciężko będzie przebić ale czy na pewno? Nie możemy poprzestać na miejscach w których się już bawimy
W ciągu kilku dni dostałem info od osób mających pomysł na nasze Zawody.
Pierwszym był Kolega Wojtek, Modelarz z Lubaczowa, który rozmawiał z właścicielem Obiektu i zaprasza nas na Zawody.
http://www.debowy-dwor.pl
Obiekt – conajmniej pierwsza klasa, akwen zasłonięty przez wyspę i kładkę, pomosty chyba są na całym brzegu, a na goglach widać niestety tylko budowę, ale na dole to chyba nasz pomost. :D
https://www.google.com/mapmaker?z=18&ll ... rge_map_v3
A tu jedno ze zdjęć, przypuszczam widok z pomostu startowego
http://www.debowy-dwor.pl/files/debowyd ... 831%29.jpg
Lokalizacja może nie całkiem w centrum Polski ale za to jaka szansa na poznanie Kolegów z Ukrainy i może dalej.
Odpisałem że wybiorę sie na "wycieczkę" i rozpoznam teren, a wtedy złożę relację.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez Maruś » 03 cze 2014, 20:38

Witam
A tutaj następna lokalizacja. Miejscowość Bogoria. Zbiornik wodny Buczyna, zagospodarowany i zadbany o wymiarach bardzo dobrych, z infrastrukturą sądząc ze zdjęć, podobną do Kleczewa.

https://www.google.pl/maps/@50.6549207, ... a=!3m1!1e3
https://www.google.pl/maps/@50.655068,2 ... BDzlow!2e0
Zaprosił nas Pan Konrad Kierownik Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Bogorii. Obiecałem że pojadę obejrzeć i porozmawiać.
Oby tak dalej to będzie gdzie się ścigać.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez Ryszard Dziergwa » 03 cze 2014, 21:24

Czyli Panie Komandorze FSRVHO....myśli Pan już o pszyszło-rocznym sezonie, a nie tegoroczym!!!???.

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez wojciech Przemyśl » 04 cze 2014, 5:39

Witam
ja jestem za, w końcu to rzut beretem od Przemyśla :lol: :lol:
wojciech Przemyśl
 

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez mountain454 » 04 cze 2014, 17:01

Bardzo fajne. Ale mam wątpliwości czy goście hotelowi zniosą trzydniowe zawody. Mogą tego nie wytrzymać. I wątpię czy właściciel obiektu ma silnik spalinowy do łódki, bo sekcja takowego nie posiada. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez AdamM » 04 cze 2014, 17:08

Stasiu. Przy....lasz sie.
jakos w skoroszwowie nie było silnika i nie było problemu.
a dwo. co ciebie goscie hotelowi obchodzą. to problem własciciela.
byle miał pełny obraz jak to wyglada.
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez mountain454 » 04 cze 2014, 18:35

Był problem bo pod koniec zawodów odmówił posłuszeństwa. A jeżeli impreza ma być jednorazowa to można zrobić właściciela w bambuko. tylko czy warto? S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez Maruś » 04 cze 2014, 20:13

Ryszard Dziergwa napisał(a):Czyli Panie Komandorze FSRVHO....myśli Pan już o pszyszło-rocznym sezonie, a nie tegoroczym!!!???.

Ryszard Dziergwa

Na pewno nie myślę tylko o sobie. Po prostu szukam fajnych miejsc a do tego odpowiedzialnych i kompetentnych Organizatorów.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez Ryszard Dziergwa » 05 cze 2014, 0:01

Panie Marku! Ja w kontekście swojego posta, nie pytałem czy myśli Pan o sobie, czy o Nas wszystkich, lecz o tym czy te nowe miejsca /fajne/
są szukane do rozegranie imprez modelarskich w przyszłym sezonie, czy jeszcze w bieżącym roku, a jeśli jeszcze w tym roku, to tylko chyba w charakterze "Piknikowym"aby sprawdzić czy dany akwen nadaje się do rozegrania imprez, czy nie.

Co się tyczy odpowiedzialnych i kompetentnych organizatorów imprez modelarskich, to zdaję sobie całkowicie sprawę, że w dalszym siągu chodzi o moje zorganizowanie zawodów w tym roku w Skoroszowie.
Myślałem, że po trzech dniach wylewania na mnie "Piany" na kempingu w Kleczewie, to się skończy, ale jak widać, trwa to dalej.
Szkoda że tak po krótkim czasie, jak to miało miejsce w Sielpi, nie widzi Pan swoich bolączek, które miały miejsce w trakcie imprezy, i tak np.
brak ekipy do wyławiania modeli / na zdjęciach widać kto z "łapanki" na dany bieg załapał się do wyławiania /. bardzo mały i wysoki pomost,
bardzo z falowana woda, długa droga od parkingu do miejsca startowego, piątkowe "ognisko" tylko dla tych co przyjechali w piątek, tu chylę
głowę przed Meniem, za zorganizowanie w Kleczewie "poczęstunku" w sobotę tak, aby mogli wszyscy uczestniczyć, fajnie, prawda?

Bardzo bym chciał, aby Ktoś jeszcze się spotkał, z tak ekstremalnymi warunkami jakie panowały w tym roku w Skoroszowie, i na własnej d....ie
się przekonał jak fajnie być krytykowanym przez część Modelarzy, w tym przez Komandora.

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Nowe miejsca na Zawody FSR

Postprzez AdamM » 05 cze 2014, 15:07

Rysiu. jesli o mnie chodzi to nic nie mam do Skoroszowa.
Mnie sie podobało. deszcz tez jest fajny a na fali tez trzeba umiec pływac.
wyławianie ? no to nie tzreba stawać :D
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Następna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: henvis i 22 gości