Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 26 wrz 2014, 19:59

Cześć Scyzoryk mam dla ciebie lekarstwo zachowałem twoje 1 wypociny dla potomnych może z tego skorzystasz :D :D :D :D :D
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez WEKTOR » 26 wrz 2014, 20:38

Witam
Władek pisz jaśniej o co ci chodzi albo zmień dostawcę lekarstw.

M...K....

Ps.
Pisze się weekend .?
WEKTOR
 
Posty: 166
Dołączył(a): 26 sty 2013, 23:04

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 26 wrz 2014, 21:30

Lekarstwa raczej tobie potrzebne skoro nie pamiętasz 1 FSR zrobionego własnoręcznie a dzisiaj mało takich co od podstaw strugają :D
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 26 wrz 2014, 22:00

Maciek nie wiem czy to ironia czy zapytanie. Tak na prośbę nowego zarządu wraca strefa dla tych co są zainteresowani punktami. Jaworowi w niczym to nie przeszkadza bo żadnych z tego kłopotów Jawor nie ma. Po drugie powinieneś doskonale pamiętać bo sam walczyłeś z zarządem komandora Piotra o wpisanie Jawora do strefy, która była by do dzisiaj, gdyby nie urażone ambicje Komandora Mareczka który osobiście wycofał strefę 2 lata temu na zarządzie CKM załatwiając sprawę. sami strzliliście sobie w kolano. A sprawa rozbiła się o składki startowe Marek sądził że tym zmusi nas do zmiany decyzji i się pomylił,!!!! gdzie są te zawody za darmo ? teraz wychodzi że wasze składki startowe są takie same jak u nas i są dla tych co startują normalnie w dwóch klasach a jak ktoś chce więcej modeli to trudno dlaczego ma startować za darmo w porównaniu do tej większośći z dwóch klas. A gdyby nawet to powinno się o tym rozmawiać z organizatorem który wykłada resztę kasy a nie za nas decydować. Sam wiesz ile zawody kosztują bo nie raz ani dwa z własnej kieszeni dokładałeś nie małe sumy i nie oglądałeś się.


W..Ol
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 26 wrz 2014, 22:10

kw.konrad napisał(a):Kolego Stanisławie żadnych ochów w Jaworze nie ma, nie było i nie będzie jak i zmian w cenniku startowym. Po za tym całe startowe idzie na organizację tej imprezy. A nie jak w waszym przypadku do prywatnej kieszeni ludzi z waszego zgromadzenia. Przypomnieć bym zarazem chciał że głównym organizatorem tych zawodów jest
Urząd miasta Jawora i miejscowi sponsorzy, natomiast Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze jest głównym wykonawcą i księgowym i powołany komitet organizacyjny na czele którego stoi nasz Burmistrz. Impreza jest całkowicie nie zależna od jakichkolwiek innych organizacji, co nie wyklucza dobrą współpracę z Zarządem okręgowym Ligi Obrony Kraju we Wrocławiu i wszystkimi ludźmi dobrej woli nie mającym nic wspólnego ze zgrzytami między innymi ośrodkami i ZG LOK.
OD 20 lat zawody te są zawodami nie zależnymi od polityki CKM ZG i dla wszystkich zawodników dobrej woli otwarte. Nie są sprawdzane żadne licencje i nigdy u nas nie były wymagane. Jedynie jako zawody powracające dodatkowo jako zawody strefowe dla zawodników biorących udział w strefie wymagane będzie posiadanie ważnej licencji zgodnie z polityką sekcji LOK i CKM przy ZG LOK. Jako członek komisji i pomysłodawca tej imprezy chcę poinformować o całkowitym odcięciu się od wszelkiej waszej polityki dotyczącej klas FSR Polska, podziałach i animozjach


W związku z tym już zapraszam na 21 Między Narodowe Grand Prix Polski 2015r które odbędą się jak zwykle w drugi łykent czerwca.

PS.Stanisław źle zrozumiałem twoje 1 zdanie. Co do klas na pewno nie będą rozgrywane wszystkie albo w 2015 pojadą H albo O jak na razie nie mamy zegara a robić zegar nam się nie chce. Poza tym przy tak małej ilości Polskich zawodników nie widzę za celowe robić zawody na 1czy 3 Polaków.
Z pozdrowieniem Władek OLanin
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez mountain454 » 27 wrz 2014, 4:30

Myślę Panie Władysławie że bardzo niefortunne z Pana strony było stwierdzenie że "A nie jak w waszym przypadku do prywatnej kieszeni ludzi z waszego zgromadzenia. ". Myślę że zanim rozpęta się kolejna awantura należą się od Pana słowa przepraszam. Może na zawodach lokowskich frekwencja w hydro jest taka jak na M.P. w blachowni w klasie V-27. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez Zskrzypiec » 27 wrz 2014, 9:18

Czytajac wypowiedzi Pana Władysława nasuwa się pytanie: poco uczestniczy w zawodach i nabija ,, prywatną kasę ludzi z naszego zgromadzenia" to cytat. To tak ja by być pewnym ze ktoś źle robi i jeszcze mu w tym pomagać. Niekonsekwencja? czy g........ta.
Zbigniew S
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 27 wrz 2014, 10:31

Panie Zbigniewie Pan mnie z kimś myli ja od 10 lat nie startuje w FSR, i nie chcę brać udziału w tej odwiecznej awanturze według mnie o bzdety. Panie Zbigniewie aby się publicznie wypowiadać na te tematy trzeba dobrze poznać 40lat historii RSR w Polsce. A tak się składa że jako jeden z pierwszych uczestniczę w tym do dnia dzisiejszego i mam rozległe kontakty informujące mnie o całym środowisku.

Panie Stanisławie żadnych przeprosin nie będzie bo nie szukam nowego tematu do awantury sam wiesz jak to wygląda.
Co do rozgrywanych klas będą takie na które nas będzie stać i będzie odpowiednia grupa zawodników zgodnie z ideą zawodów między narodowych.
Co do frekwencji na obu zawodach w Blachowni i W Krakowie była podobna i nie ma czym tu się szczycić że tak to wygląda, można jedynie podziękować tym co je zorganizowali i chcieli je zorganizować w obecnej sytuacji.
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez Zskrzypiec » 27 wrz 2014, 11:27

Panie Władysławie z nikim Pana nie mylę , jedynie staram się uważnie i ze zrozumieniem czytać to co pan pisze i zadaje sobie pytanie- czemu bądź komu to służy. Zajmuje się Pan modelarstwem od 40 lat chylę czoła , to wcale nie oznacza że ma Pan monopol na racje. 40 lat temu mieliśmy
,, super"ustrój który się posypał,niedawno pisał Pan że nikt nie powoła innego związku niż LOK a jest, poczekajmy ze spokojem na dalszy bieg zdarzeń.

Jeszcze jedna uwaga pisząc że ktoś Pańskie zawody z czegoś wykluczył mija się pan z prawdą. To Pan osobiście decyduje które klasy chce mieć w Jaworze a których nie , więc to Pan dzieli zawodników na tych którzy mogą lub nie mogą być uczestnikami Jawora nazywając je jednocześnie eliminacją bądź runą MP która jako taka ma swoje prawa. Nie mam nic przeciwko komercjalizacji bo jest wiele znakomitych przykładów na wspaniałe zawody międzynarodowe włącznie z Jaworem ale dlaczego nie nazywać rzeczy po imieniu.
Zbigniew S
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez WEKTOR » 27 wrz 2014, 15:21

kw.konrad napisał(a):Lekarstwa raczej tobie potrzebne skoro nie pamiętasz 1 FSR zrobionego własnoręcznie a dzisiaj mało takich co od podstaw strugają :D


Witam

Sory Władek ale nie zaskoczyłem co masz na myśli . Postaram się wpaść do apteki i kupić coś na pamięć.

Pozdrawiam
K...Mijas

Ps .
Ale za to pamiętam,jakie zawody były organizowane w JAWORZE.
Może będzie okazja powspominać.
M.K.
WEKTOR
 
Posty: 166
Dołączył(a): 26 sty 2013, 23:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości