Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez mountain454 » 27 wrz 2014, 17:30

Konred napisał: i mam rozległe kontakty informujące mnie o całym środowisku. Konfidenci są wśród Nas. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez bagus » 27 wrz 2014, 19:55

Najgorsze jest to że to ktoś robi tu za osła i te wszystkie wypisy sterowane są przez jednego pana
w czarno czerwonym kubraku z tylnego siedzenia pociąga za lejce

RS
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez MaciekD » 27 wrz 2014, 20:37

Władziu (KW Konrad)

Organizujesz zawody od lat i chyba sam nie wierzysz w to, że można zarobić na organizacji zawodów, no chyba że nieświadomy sponsor wywali ponad 10 tyś PLN i nie popatrzy później na rozliczenia. Brałem udział w organizacji wielu zawodów i jakoś nic na tym nie zarobiłem. No chyba że głupi jestem i nie potrafiłem kasy wydobyć z tego, no cóż.
Władziu, piszesz że zawody Twoje w 2015r. są apolityczne (fajnie by było) ale …… licencja LOK jest wymagana – no chyba sprzeczność jest w tym oczywista.
Byłem ostatnio na dwóch zawodach w Jaworze i faktycznie były to zawody otwarte, ale teraz widzę, że te w 2015 będą już „ po nowej linii” i chyba obowiązki służbowe nie pozwolą mi na uczestnictwo w tej imprezie. Szkoda.
Władziu, my nie kłócimy się dla sportu, jak to wynika z Twojej wypowiedzi, ale nie godzimy się ze sku…….mi, bo zależy nam na FSR-ach, i głośno wyrażamy swoją opinię. Czy mówienie prawdy należy nazywać kłótnią ? Jak chcesz podeślę Ci kilka papierów i sobie poczytasz o liderach których bronisz i dla których robisz zawody w 2015r.
Jawor ma silną pozycję, i nie musi się przed nikim płaszczyć, no chyba, że ma w tym ukryty interes (sorry wtedy, kasa jest kasa…. i reszta się nie liczy.).
Władek, masz już swoje lata i spojrzyj na to troszkę „z góry” . Czy musisz ????

Pozdrawiam
Maciej Duchiński

p.s.
Władek, ja Ci odpuściłem, ale nie brnij dalej w tej w to g……no. Proszę. Znasz ludzi z obecnego świecznika, nie pogrążaj się.
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez RGrzybowski » 27 wrz 2014, 20:42

Najgorsze to jest to, że czytają to ludzie z zewnątrz i mają o nas wyobrażenie takie jak o psychiatryku. Jeśli jest jakiś moderator tego forum to niech kasuje pyskówki nie wnoszące nic do tematu. Trzy fora i na każdym jakaś mega-awantura. Publicity na poziomie forów kibolskich.
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez MaciekD » 27 wrz 2014, 21:03

RGrzybowski napisał(a):Najgorsze to jest to, że czytają to ludzie z zewnątrz i mają o nas wyobrażenie takie jak o psychiatryku. Jeśli jest jakiś moderator tego forum to niech kasuje pyskówki nie wnoszące nic do tematu. Trzy fora i na każdym jakaś mega-awantura. Publicity na poziomie forów kibolskich.

Nie żebym się czepiał, ale ..... guwno trzeba brać na łopatę i wywalć daleko za dom, a nie zaimiatać po dywan, żeby cichio i fajnie było. Kolego napisz wprost i bezpośrednio o kogo Ci chodzi.
pzdr. M.Duchiński
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez RGrzybowski » 27 wrz 2014, 21:36

o nikogo konkretnego (boję się napisać bo nie zmam 40 letniej tradycji FSR). Odkąd czytam fora związane z FSR wiecznie kilku panów ze sobą prowadzi jakieś gierki, których nie ogarniam i nie mam zamiaru. Po prostu nie dajmy się prowokować, zajmijmy się nową organizacją a ostatnie 40 lat weźmy w cudzysłów ;)
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez kw.konrad » 28 wrz 2014, 0:04

Maciek bardzo źle mnie zrozumiałeś zrozumieliście w Jaworze nic się nie zmienia i żaden zawodnik nie musi posiadać żadnej licencji i nikt nas nie zmusi do zmiany zdania. Wiesz dobrze że przez wiele lat byliśmy bezpartyjni i tak pozostanie. Pisząc o licencji miałem na myśli popartą jakąś wiedzą że przeciwna grupa będzie tego wymagała od swoich zawodników. Mamy mieliśmy otwarte zawody i tak to pozostanie, nie chcemy rozgraniczać zawodników na tych lepszych gorszych ładnych i brzydkich wszyscy którzy się do nas zgłoszą są naszymi gośćmi i są traktowani na równi tak jak do tej pory. Zawody w Jaworze są otwarte zgodnie z ideą ich powstania są otwarte i będą. Mam nadzieję że na wszystkich innych także. Co do Sterowania za stary jestem żebym sobą dał sterować jedyną osobą z naszego grona przy której mogę zmienić swój pogląd na pewne sprawy jest zdanie Miecia Kruczkiewicza z którym robię zawody od 30 lat .Także nie posądzajcie mnie że jestem waszym wrogiem, jedno co mnie martwi i wk....wia to aktualny stan ale nie ja się do tego przyczyniłem.

Pozdrawiam i zamykam temat z aktualnym zaproszeniem na GP-Jawor 2015
kw.konrad
 
Posty: 21
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:20

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez MaciekD » 28 wrz 2014, 8:16

Witam
Władek, trochę niefortunny zapis o licencjach LOK się pojawił w Twoim poście, ale dobrze się stało, że koledzy „zwrócili uwagę” na to i sprawa się wyjaśniła. Odwołuję co złego napisałem.
Kolego Rafale ,co do naszych kłótni. Też bym bardzo chciał, żeby spokój był i cisza, ale czasami tak się nie da. Trzeba zająć stanowisko w sprawie, i wtedy nie da się być dobrym dla wszystkich. Masz rację, że z zewnątrz nie wygląda to najlepiej. Postaram się więc trochę mniej impulsywnie pisać, albo wręcz omijać niektóre tematy.
Mamy nową Federację, i wygląda na to, że zaczniemy coś nowego i będzie spokój.

Maciej Duchiński
MaciekD
 
Posty: 39
Dołączył(a): 14 paź 2013, 13:01

Re: Terminarz zawodów Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK na 2015

Postprzez SWEET JOHN » 28 wrz 2014, 22:16

nie dajmy się prowokować, zajmijmy się nową organizacją a ostatnie 40 lat weźmy w cudzysłów ;)


I TAK TRZYMAĆ, TAK TRZYMAĆ, "umarli" żyją i Bogu Dzięki i niech Bóg da im jeszcze więcej zdrowia, a NOWA FEDERACJA JEST :lol: i z Nami i dla Nas za Nasze, nie proszone :D
Pozdrawiam Cię Romku, masz Świeże i Jasne spojrzenie.
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości