FSR na zimowo

Re: FSR na zimowo

Postprzez Maruś » 25 lut 2015, 21:30

Czy ktoś wie jaka była wielkość nie zamarzniętej wody jaka szerokość i długość.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: FSR na zimowo

Postprzez meniu » 25 lut 2015, 21:36

Wg mnie 80 metrów x 35 metrów

Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 506
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: FSR na zimowo

Postprzez Zskrzypiec » 26 lut 2015, 0:41

W geoportalu wychodzi 30m najwęziej za mostem , 35-40 na prawej boi .Długość 80 - 90 m
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: FSR na zimowo

Postprzez meniu » 26 lut 2015, 16:33

Musze dostroic moje oko ale nie jest jeszcze tak zle :)
Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 506
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: FSR na zimowo

Postprzez madmax » 08 mar 2015, 23:04

bagus napisał(a):.... poradzimy sobie bez madmaxa nie chciał odbierać telefonów

jego wielka strata i wielu podobnych.

RS



Witam.

Ciekaw jestem, który z tegorocznych organizatorów do mnie wydzwaniał a ja nie odbierałem telefonów ??? Jakoś nie kojarzę takich zdarzeń, a pamięć mi jeszcze nie szwankuje. Mojego numeru telefonu nie rozdaję na prawo i lewo - w sprawie formularzy startowych były w ubiegłym roku ( na wszystkich forach ) podane dwa czynne adresy kontaktowe e-mail.
Owszem - brak mi ostatnio definitywnie czasu nie tylko na modelarstwo ale również na działania społeczne. Telefony, podkreślam: "jak mam możliwość " odbieram ( maile trochę rzadziej - zazwyczaj w weekend - ponadto przy tej ilość spamu z całego tygodnia mogę zawsze coś przeoczyć ). Jeżeli nie odbiorę telefonu - wystarczy zostawić wiadomość lub wysłać sms-a - skontaktuję się. Nie oddzwaniam na każdy wyświetlony obcy numer na telefonie ( widniejący jako nieodebrany ). Bez przesady. W paranoję nie popadam. Jak komuś zależy- to spokojnie uda mu się ze mną skontaktować.
Czego przykładem jest to, że jakoś udało się ostatnio dwóm innym organizatorom skutecznie ze mną skontaktować ( też nie za pierwszym razem ). Jak tylko znalazłem chwilę wolnego - na ich prośbę przygotowałem dla nich formularze. Nie interesowało mnie nigdy kto z jakiego "obozu" pochodzi. I nadal nie interesuje - zwłaszcza, że łódki już dawno odstawiłem na bocznicę. Być może ktoś nawet zauważył, że w tym roku znikły z formularza loga i linki, o które już była wojna w ubiegłym roku. Więc nie rozumiem, co ja mam tu do stracenia? Chyba tylko moje dobre zdanie o .... ??? Sam Kolego sobie dalej dopowiedz.

Formularz został uruchomiony w 2011 roku w celu wspierania organizacji zawodów dla całej grupy FSRVHO ( bez żadnych podziałów i poglądów politycznych i personalnych!!! ). Taki mój mały społeczny wkład. Cel ten nadal się nie zmienił ( chyba, że dam sobie z tym raz na zawsze spokój ). Być może ktoś stworzy lub już nawet stworzył inne lepsze czy gorsze narzędzie rejestracyjne - to bardzo fajnie. Super. Moje gratulacje. Nic innego, jak tylko z niego korzystać. Mnie pozostanie zawsze miłe wspomnienie, że mój trud został trochę doceniony przez innych modelarzy.

P.S. Ponieważ każda bajka ( a do takiej kategorii niestety zaszeregowałem fragment wypowiedzi bagusa dotyczącej mojej osoby ) kończy się puentą - dedykuję ten aforyzm Wszystkich czytającym: "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi" - Bruno Jasieński.

Pozdrawiam
Piotr Juniewicz
madmax
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 sty 2013, 21:47

Re: FSR na zimowo

Postprzez mountain454 » 09 mar 2015, 7:23

Cieszę się że się odezwałeś. Może ktoś za krótko do Ciebie dzwonił i doszedł do wniosku że wypiąłeś się na FSR POLSKA. Tak to z boku mogło wyglądać. Ale widać tak nie jest. Meniu zareagował prawidłowo na brak kontaktu z Tobą klecąc nowy formularz zgłoszeniowy. Chcemy wystartować w nowy sezon z pełnym kompletem sprzętowym tak jak to było dawniej. Myślę że Twoja deklaracja rozwieje wszelkie wątpliwości a organizatorzy Naszych imprez z chęcią skorzystają z Twojej pomocy. Może uda Ci się wygospodarować trochę czasu i odwiedzisz Nas na zawodach. Jest ich tak wiele że może znajdziesz coś ciekawego.Z poważaniem Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: FSR na zimowo

Postprzez Maruś » 11 mar 2015, 23:18

Witam
Piotrek czasem tak jest że Wszyscy chcą dobrze a wychodzi jak wychodzi. Sam kilkakrotnie i inni organizatorzy też, korzystaliśmy z Twojego formularza. Jest to bardzo dobre narzędzie dzięki któremu rejestracja i przetwarzanie danych startujących weszły na inny poziom. Brak informacji czasami tworzy błędny obraz, i dlatego dziękując za Twój wkład pracy, przyłączam się do zaproszenia Staszka - odwiedź nas na Zawodach.
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości