Klubowy Puchar Polski

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez Zskrzypiec » 08 mar 2015, 10:37

Adam pomysł Pucharu jak dla mnie bardzo fajny i do wdrożenia,tylko z tą punktacją coś trzeba poprawić.Kluby z małą liczbą czynnych zawodników, z założenia skazane są na porażkę to samo tyczy się klubów w których zawodnicy startują w innych klasach niż enduro.Według mnie skoro ma to być Puchar Klubowy powinien odzwierciedlać najlepsze wyniki klubów w poszczególnych zawodach . Forma składania nazwisk w kopertach tylko dodaje emocji i jest OK /nigdy nie wiadomo kto walczy o punkty dla klubu/.
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez Zastępca » 08 mar 2015, 10:51

Panie Wojtku prosiłem aby swoje żale i frustracje okazywał Pan w innym miejscu.Jak widać nikogo to nie interesuje , a Pan z uporem maniaka zaśmieca czyjeś wątki.Dlatego informuje że każdy kolejny post będący w tonie jak wyżej zostanie osobiście prze zemnie usunięty a ideologie do tego może sobie Pan dorobić dowolną.
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez SWEET JOHN » 08 mar 2015, 12:39

Idea Pucharu Klubowego - super, a najbardziej podoba mi się pomysł z "kopertą'? dla Sędziego Głównego. Ciekaw jetem, co będzie zawierać oprócz nazwisk :lol:
A tak na serio, z punktacją i formułą liczenia może być poważny problem, trzeba to na spokojnie opracować.
Proponuję, żeby poszczególne Kluby przedstawiły kompletne propozycje, może wtedy będzie łatwiej coś złożyć?
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez Maruś » 12 mar 2015, 1:08

Zapraszamy na film

http://fsrpolska.pl/
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez mountain454 » 12 mar 2015, 7:09

Czyżby nowa wytwórnia fimowa na horyzoncie ?. A tak nawiasem to Wiesz jak pobudzić modelarza FSR do życia. Bardzo fajnie. Dzięki. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości