Klubowy Puchar Polski

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez SWEET JOHN » 07 mar 2015, 17:55

Szanowny Panie Wojciechu,

Pozwólcie normalnie ludziom się ścigać


a Kto Panu zabrania? Ma Pan wolność czy jej Pan po prostu NIE CHCE ! W FSR Polska 7 x zawody w 2015, a jak lubi Pan więcej lub termin akurat nie ten, to w LOK-u następne ileś tam razy. To za mało?
Gdzie Pan ma problem? Płaci Pan jak do tej pory i...przyjeżdża Pan na gotowe. "KTOSIE" za Pana wszystko zrobią i przygotują.
p.s. z a komuny, żeby używać własnoręcznie zrobione radio, musiałem pisać podanie do PIR-u i czekałem na odpowiedź kilka miesięcy :twisted: dostałem i członkiem żadnej modelarni akurat nie byłem bo nie chciałem.
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez wojciech Przemyśl » 07 mar 2015, 20:57

witam
Ma Pan wolność czy jej Pan po prostu NIE CHCE !

ale muszę należeć do klubu, jak nie to nie liczę się do rankingu i place 75 zl za model( trzy modele X 7 zawodach) więc ja tu wolności nie widzę,
Płaci Pan jak do tej pory i...przyjeżdża Pan na gotowe
- a na jakie mam przyjeżdżać- nie gotowe?
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez Adrian POL-484 » 07 mar 2015, 21:38

W Loku też musiałeś należeć i nadal musisz wiec w czym problem ?
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez Zastępca » 07 mar 2015, 22:19

Panie Wojtku spróbujmy inaczej bo widzę że Pan chce wszystkimi dostępnymi środkami wykazać że FSR Polska to siedlisko zła :twisted: . Taki przykład :Jeśli ma Pan ochotę i idzie do restauracji zamawia Pan, to po otrzymaniu zamówienia wychodzi Pan nie płacąc ?. Jeśli do tej samej restauracji ktoś Pana zaprasza lub idzie Pan w gronie znajomych można to się dogadać że z powodu braku gotówki znajomi za Pana zapłacą albo zapłaci Pan mniej.Myślę że wyraziłem się jasno i w tym przerysowany przykładzie znajdzie Pan odpowiedzi po co są Kluby i że indywidualista od pradziejów miał pod górkę.
W ty Kraju nic nigdy nie było za darmo. Nawet jeśli bierze Pan jako przykład LOK , zafundował Panu darmowe Zawody, to nie Pan /z racji wieku /ale Ja i moi rówieśnicy na pewno, z pieniędzy które odprowadzali w formie podatku utrzymywali armie urzędników których jedynym zadaniem było udowodnić że bez nich się nie da. Jak Pan widzi a raczej nie chce Pan dostrzec da się. Pomimo zaklinania rzeczywistości i utyskiwaniu że drogo, na te stawki zgodziło się 100% członków. Bo My wbrew pozorom i panującemu przekonaniu o wszystkim decydujemy wspólnie bez narzucania komukolwiek jedynie słusznej racji. Jeśli nadal będzie Pan się upierał że to Pan ma monopol na rację to na tym forum raczej nie znajdzie Pan zrozumienia i w związku z tym bardzo proszę o szukanie zrozumienia dla swoich racji gdzie indziej.
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez bagus » 07 mar 2015, 22:59

Zbyszek myślę ze ten człowiek nie musi już wybierać czy zapisać się do klubu czy nie .
Po wypisywanych herezjach na tym forum żaden z klubów FSRPOLSKA nie będzie chciał
mieć go u siebie i pan ma po kłopocie.

RS
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez mountain454 » 08 mar 2015, 7:51

W loku mają duże braki. Tam z pewnością przyjmą za darmo z otwartymi rękami a i wyślą na Mistrzostwa Świata.S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez andrzej343 » 08 mar 2015, 7:56

Ale ja tu nie rozumiem jednej sprawy. Nie podoba się zbieram zabawki i idę na inne podwórko.
Andrzej Lewandowski.
andrzej343
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23 sty 2013, 20:06

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez AdamM » 08 mar 2015, 7:58

... a moze nawet dadzą jakiegoś MP akonto
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez AdamM » 08 mar 2015, 8:20

a tak naprawde to mam gdziec co robi lok i jak sie bawi, mam tez gdzies opinie tych którzy nie sa w klubach i nie sa bezposrednio zainteresowani klubowym pucharem i prosił bym o nie wpowiadaniem sie w tym temacie.
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Klubowy Puchar Polski

Postprzez wojciech Przemyśl » 08 mar 2015, 10:29

Witam
nie wzięliście pod uwagę, ze niektóre osoby w bardzo ograniczonym zakresie mogą należeć do stowarzyszeń?
i ja jestem w takiej sytuacji.(wykup w licencji w lok to inna sprawa)
.I to o to chodzi, a nie czy ja lubię FSR Polska czy LOK. ja zapłacę te same składki do FSR co do klubu. natomiast w przypadku gdy będę musiał płacić 75 zł za model (w następnym roku mam zamiar aby dzieciak zaczął startować) to niestety ale będę musiał zrezygnować. (w knajpach płacę za siebie :lol: )
i nie uważam FSR polska za siedlisko zła i wypraszam sobie czy mi w loku dadzą MP czy nie, bo jakoś nie brałem udziału w zawodach w Częstochowie

Zbyszek myślę ze ten człowiek nie musi już wybierać czy zapisać się do klubu czy nie .
Po wypisywanych herezjach na tym forum żaden z klubów FSRPOLSKA nie będzie chciał
mieć go u siebie
- a to panie RS jest wstępem ze o partii można mówić dobrze lub w ogóle. Pan sobie przypomni jak na pewnych zawodach na pólnocy Polski odmówiono startu RCz. i jakie wtedy było oburzenie środowiska FSR, a teraz wy to chcecie przerabiać?
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 08 mar 2015, 10:39 przez wojciech Przemyśl, łącznie edytowano 1 raz
wojciech Przemyśl
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości