dostęp do forum

dostęp do forum

Postprzez mountain454 » 14 mar 2015, 8:30

Nie bardzo rozumiem skąd jest tak wielkie parcie opozycji na dostęp do Naszego forum. Myślę że wiwaldi ma dobry pomysł żeby każdy pisał na swoim i odpowiadał na swoim. Nie wiem też co wzbudza takie oburzenie w opłatach dla juniorów. Opłata sprzętowa jest jednakowa dla wszystkich (członkowie 10zł a pozostali 30zł.) ze względu na to że junior jak i senior w takim samym wymiarze z niego korzystają. Nam nikt niczego nie dał.Cały sprzęt będący w dyspozycji Federacji jest własnością jej członków i zakupiony z ich środków.Nie widzę zatem powodów dla których niezrzeszeni w Naszej Federacji mieli by płacić tyle samo co jej członkowie.S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez ROBSON » 14 mar 2015, 13:13

Wojtek,co do opłat to spróbuj zorganizować imprezę nie mając sprzętu do obsługi AMB,zegara do Hydro,nagłośnienia,łodzi do wyławiania,silnika,no i obsługi
całej imprezy czyli sędziów itd,itd.Stąd te opłaty dla wszystkich,nie tylko dla buntowników jak piszesz ale i dla nas.
Tak na marginesie to zrób zawody,zapłać a będziesz wiedział o czym k..... mowa,ale ty przyjedziesz na zawody i cię nic nie obchodzi i masz w.....e
na wszystko-tak napisałeś.
W FSR Polska to nie prezes czy zarząd podejmuje decyzje tylko delegaci klubów czyli my wszyscy,i jeżeli zdecydowaliśmy ograniczyć
dostęp do forum(naszego)zarządowi LOKu to, jest to nasza wspólna decyzja i się nie czepiaj,stwórz sobie forum Ogrodniczaka i zapraszaj
do dyskusji kogo chcesz.
Odnośnie związków to istnieją dwa ,a nie mogłyby istnieć jak napisałeś i każdy może startować gdzie chce ,akceptując ich warunki i regulaminy.
Co się tyczy przynależności do klubów, to też jest nasza wspólna decyzja że tak ma być, ale ty nie musisz należeć do żadnego i nie widzę w tym
żadnego problemu.
Wojtek Jeżeli bliżej ci do LOKU to masz trzy imprezy i wolny wakat na MS,jeżeli bliżej ci do FSR Polska to masz tych imprez siedem z Eliminacjami do MS 2016,a jak cię stać jeździć i płacić tam i tu to też nie widzę problemu.
P.S. Nie pamiętam kiedy napisałeś posta żeby nie narzekać,mówić jakie wszystko jest be i ect,spójrz na to wszystko trochę bardziej optymistycznie,a jeżeli to nie pomoże to kolegami byliśmy.
Robson
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: dostęp do forum

Postprzez ROBSON » 14 mar 2015, 15:50

Witam Wojtka
1.W każdym poście piszesz że coś ci się nie podoba
2.Chociażby w tym ,że 75pln za model to za dużo jak za trening.
3.Wolny wakat na MS,oczywiście bo to alternatywa.
4 Idea zawodów w zimie ci się nie podoba ,dlaczego nie przyjechało nas 40stui wszyscy się dobrze bawili i tu wrócę do pt.1 to też ci się
nie podoba.
6.Bliżej ci do ludzi, których znam i lubię się z nimi spotkać,więc zapraszam do Żnina na zawody ale za 75pln od modelu to może być za dużo.
Bez odbioru Robson
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: dostęp do forum

Postprzez SWEET JOHN » 14 mar 2015, 16:31

Panowie, szkoda czasu i Waszych wysiłków intelektualnych. Dziwić się, że w Polsce ginie więcej ludzi w wyniku samobójstw jak w wypadkach drogowych?
Przecież i tak NIC nie wytłumaczycie, bo NIC nie zostanie zrozumiane. Wszystko tu już było: USTAWY SEJMU RP, REGULAMINY, STATUTY FSR POLSKA i Klubów też.
I co - i ....... nic, nic nie przeczytane, a jak już to NIE ZROZUMIANE i konia z rzędem Temu, który P. Wojciechowi to wytłumaczy a On zrozumie ( przy czym ZROZUMIE JEST WARUNKIEM KONIECZNYM -żeby otrzymać tego konia rzecz jasna :)


Ja w tym czasie zrobiłem foremkę na kółko do pokrowca na bojkę. :)
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: dostęp do forum

Postprzez Zastępca » 14 mar 2015, 23:49

Witam szczególnie Pana Wojciecha i informuje że jego posty usunąłem osobiście zgodnie z moim ostrzeżeniem.Jeśli uwarza Pan że to forum jest dla wszystkich którzy chcą wszczynać awantury to się Pan zdecydowanie pomylił.Jeśli nie odpowiada Panu formuła w jakiej działamy proszę tu wogóle nie zaglądać i nie wygłaszać opini które nas absolutnie nie interesują.Czytanie poraz kolejny Pańskich przemyśleń jest po prostu niesmaczne. Myślę ze informacja którą przesyłam poprzez ten tekst jest wystarczająco jasna i czytelna.
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 64
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez mountain454 » 15 mar 2015, 0:16

Zbyszku. Poczekaj. Może człowiek nie jest do końca doinformowany. Przypomnę dużymi literami. CHCĄC STARTOWAĆ NA ZAWODACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ FSR POLSKA NIE MA OBOWIĄZKU NALEŻEĆ DO TEJ ORGANIZACJI. WYSTARCZY PRZYJECHAĆ NA ZAWODY WPŁACIĆ 75 ZŁ ZA MODEL PLUS 30 ZŁ OPŁATY SPRZĘTOWEJ I GOTOWE. Jeżeli zawodnik ma chęć brać udział we współzawodnictwie i zdobywaniu punktów do M.P. a co za tym idzie walczyć o miejsce do reprezentacji kraju na M.Ś,(w loku tego nie wymagają) to MUSI być członkiem Naszej federacji. Czy się komu to podoba czy nie. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez Zastępca » 15 mar 2015, 10:42

Stasiu dobrze wiesz że naszym celem nie jest blokowanie komukolwiek dostępu do naszych imprez a moim wszczególności .Wierzę że udzieliłem rzeczowej odpowiedzi na prywatne pytania kolegi Wojtka i zawsze jestem do tego gotowy. Niezgadzam się jednak na jakiekolwiek próby dezawuowani naszej działalności z powodów czysto osobistych bądz zasłysznych.Trzeba sprawdzić problem u źródła a dopiero póżniej dyskutować.
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 64
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez wojciech Przemyśl » 15 mar 2015, 11:27

Witam
Może człowiek nie jest do końca doinformowany. Przypomnę dużymi literam....
- ja nie jestem idiotą panie Stanisławie, doczytałem dlatego.... (ale nie mogę napisać dalej bo post zostanie usunięty)
miejsce do reprezentacji kraju na M.Ś
- ? ale nie mogę napisać dalej bo post zostanie usunięty
pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: dostęp do forum

Postprzez adamc » 15 mar 2015, 14:50

....a robak drazy i drazy.
Adam Cienciala
adamc
 
Posty: 124
Dołączył(a): 09 lut 2013, 18:50

Re: dostęp do forum

Postprzez wojciech Przemyśl » 15 mar 2015, 14:59

robaka to sobie poszukaj w rodzinie
wojciech Przemyśl
 

Następna strona

Powrót do Wszystko Co Lata, Pływa, Jeździ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości