MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez Grzesiek » 23 sie 2019, 15:06

Dziękuje bardzo za odpowiedz.Szkoda bo to jednak impreza o pokroju Międzynarodowym w naszym kraju.
Grzesiek
 
Posty: 29
Dołączył(a): 01 paź 2014, 22:44
Lokalizacja: JAWOR

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez Zastępca » 25 sie 2019, 9:29

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Nie tak ze swojej strony wyobrażałem sobie podziękowanie za pomoc wszystkim którzy przyczynili się do tego aby ta impreza się odbyła ale życie pisze swoje scenariusze. Z całą pewnością EC to nie tylko Marek i Ja ale wiele godzin pracy poświęconych przez innych na rzecz tej imprezy. Gdy otrzymaliśmy te Mistrzostwa były wątpliwości z każdej strony czy damy radę , czy podołamy, dziś po ich zakończeniu i ocenach które odbieraliśmy tu na miejscu oraz opinii która poszła w świat mam prawo powiedzieć udało się. Błędy i potknięcia były wpisane w ryzyko organizacji tak dużej imprezy i owszem przytrafiły się ale przeszły bądź to niezauważone albo nie miały wpływu na ogólną ocenę, są natomiast cenną nauką na przyszłość. Bo impreza tej wielkości to nie tylko łatwo zauważalny pomost ,bezbłędnie działające AMB czy super catering ale inne mniejsze rzeczy które pozostają w pamięci np. codzienna kawa,woda i ciasteczka dla zespołu sędziowskiego o co zadbały nasze Panie z ,,Kółka Miłośniczek Miłośników" :D ,codzienne ustalanie list wyławiacz przez Basię /działało bez zarzutu/ dbanie o zasilanie w energię i oświetlenie campingu /Wojtkowi wtyczki śnią się chyba do dziś/ i wiele wiele innych. I tak im bardziej o tym myślę / a to jedyne co mogę w tej chwili robić :cry: / jak wam wszystkim za to podziękować przychodzą mi do głowy takie słowa.Gdybym miał to robić jeszcze raz przyjemnością było by to zrobić właśnie z Wami.
Dziękuję Zbyszek
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 64
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez henvis » 25 sie 2019, 10:13

Wszyskim kto przyczynil sie do organizacji tak udanej imprezy naleza sie wielkie brawa i dzieki! Juz nie wyobrazam sobie MS 2012 gdzie indziej!
henvis
 
Posty: 91
Dołączył(a): 13 maja 2014, 18:27

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez POL439 » 25 sie 2019, 18:53

Rok 2012 był 7 lat temu.
Pozdrawiam Andrzej B.
POL-439
http://www.modelhobby.com.pl
POL439
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 sty 2013, 15:15
Lokalizacja: Kraków

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez henvis » 26 sie 2019, 19:49

hahaha....
henvis
 
Posty: 91
Dołączył(a): 13 maja 2014, 18:27

Re: MISTRZOSTWA EUROPY 2019

Postprzez Antres » 14 lis 2019, 8:10

Witam serdecznie. Kiedy możemy się spodziewać zorganizowania imprezy o takim rozmachu w Polsce ponownie? Czy są powoli jakieś newsy... nadzieje... plany?
Antres
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2019, 12:06

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości