BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Maruś » 13 cze 2013, 7:25

listy trochę poprawione (zamiana w V 3,5 senior i kosmetyka)

Grupy startowe Blachownia 2013



FSR-V STD 3.5 ccm - Junior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ARMAND SURTEL Polska POL-550 KM FENIKS - WOK WRZEŚNIA 4087231 2.4 GHz
2 TYMON GRZYBOWSKI Polska POL-510 KM FENIKS - WOK WRZEŚNIA 2539006 2.4 GHz
3 DOMINIK WILCZYŃSKI Polska POL538 BLACHOWNIA HMKŻ -39ER 3370972 2.4 GHz
4 KACPER MIELCARZ Polska POL520 TEAM KACZKOWO 3728559 50 - 40.665 MHz
5 MIKOŁAJ SOBCZYK Polska POL-444 ŁÓDŹ 3642999 2.4 GHz


FSR-V STD 3.5 ccm - Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 WALDEMAR WILCZYŃSKI Polska POL530 BLACHOWNIA 2703407 2.4 GHz
2 KRZYSZTOF STRZELCZYK Polska POL 440 39 HMKŻ BLACHOWNIA 2512652 2.4 GHz
3 MAREK ADAMCZYK Polska POL 543 MODELARNIA POW.LĘDZINY 3312009 2.4 GHz
4 ANDRZEJ KUSIŃSKI Polska POL-529 BLACHOWNIA 2.4 GHz
5 TOMASZ KASZNIA Polska POL-531 HMKŻ 39 ER BLACHOWNIA 2.4 GHz
6 PIOTR GAJEK Polska POL-558 ŁÓDŻ 3516588 2.4 GHz
7 WOJCIECH OGRODNICZAK Polska POL-464 PRZEMYŚL 4710963 2.4 GHz
8 MARIAN WIERZYK Polska POL-597 WROCŁAW 50 - 40.665 MHz





FSR-V 3.5 ccm - Junior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ARSENI ALEKSEICHIK Białoruś BLR-91 SDUSTH MINSK - 408 - 41.080 MHz
2 AGATA CHMIELEWSKA Polska POL-416 MGOK TOLKMICKO 4304797 91 - 40.975 MHz
3 ALEKSANDER GOLIŃSKI Polska POL522 TEAM KACZKOWO 9770914 65 - 35.050 MHz
4 KRZYSZTOF ZARĘBA Polska POL-528 MODELTEAM ZIELONA GÓRA 4640055 2.4 GHz
5 KAROL ŚWIETLIKOWSKI Polska 404 ZACHETA BIALYSTOK 2.4 GHz
6 WERONIKA OKUNIEWICZ Polska POL-572 PERKOZ-TRZEBNICA 9616802 2.4 GHz


FSR-V 3.5 ccm - Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ROBERT MECDORF Polska POL446 MODEL TEAM ZIELONA GÓRA 2811198 4535774 2.4 GHz
2 HENRIKAS VISOCKAS Litwa LT152 VILNIUS 3641868 2.4 GHz
3 PIOTR SZYMAŃSKI Polska POL 477 WROCŁAW 3931473 57 - 40.765 MHz
4 MACIEJ SZYMAŃSKI Polska POL577 WROCŁAW 6918157 85 - 40.875 MHz
5 ŁUKASZ DEMBECKI Polska POL 547 TEAM WIERUSZÓW 9369023 2.4 GHz
6 ANDRZEJ DEMBECKI Polska POL544 TEAM WIERUSZÓW 6838178 59 - 40.785 MHz
7 WIKTOR POLANICA Polska POL-535 KROSNO ODRZAŃSKIE 4521301 75 - 35.150 MHz


FSR-V 3.5 ccm - Senior Grupa 2
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 JERZY KUBACZYŃSKI Polska POL-536 MODELTAM BP RADZYŃ PODLASKI 5289980 3361035 2.4 GHz
2 SZYMON MAJCHERCZYK Polska POL421 KTM KNURÓW 8261243 2.4 GHz
3 ARTUR KAMIŃSKI Polska POL559 5949401 2.4 GHz
4 KRZYSZTOF ZARĘBA Polska POL-526 MODELTEAM ZIELONA GÓRA 7048543 2.4 GHz
5 RYSZARD DZIERGWA Polska POL-431 D.R.MODELS 3464790 2.4 GHz
6 ŁUKASZ KEMPA Polska POL-553 Bełchatów 4612844 2.4 GHz
7 WOJCIECH OGRODNICZAK Polska POL-464 PRZEMYŚL 4710963 2.4 GHz




FSR-V 7.5 ccm - Junior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 FRANCISZEK CIECHAŃSKI Polska POL-594 FSR WROCŁAW KLUB 5060698 52 - 40.685 MHz
2 MACIEK OSTROWSKI Polska POL-525 3867483 2.4 GHz
3 AGATA CHMIELEWSKA Polska POL-416 MGOK TOLKMICKO 4842254 88 - 40.925 MHz
4 HANIA OŁBIŃSKA Polska POL-534 WROCŁAW 3649513 53 - 40.695 MHz
5 KRZYSZTOF ZARĘBA Polska POL-528 MODELTEAM ZIELONA GÓRA 6732795 2.4 GHz
6 WLADISLAW ALFEROWICH Białoruś BLR - 11 SDUSTH MINSK 420 - 41.200 MHz
7 KAROL ŚWIETLIKOWSKI Polska 404 ZACHETA BIALYSTOK 2.4 GHz
8 TOMASZ SZLĘK Polska POL-564 12 - 27.075 MHz
9 WERONIKA OKUNIEWICZ Polska POL-572 PERKOZ-TRZEBNICA 3178053 2.4 GHz


FSR-V 7.5 ccm - Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 MAREK ZELECH Polska POL432 KS WANDA KRAKÓW 2195015 Synteza - 40 MHz
2 DAMIAN ROJEWSKI Polska 511 BEŁCHATÓW 3759722 2.4 GHz
3 MAREK WALCZAK Polska POL-455 WARSZAWA 5198892 55 - 40.725 MHz
4 DANIEL CHMIELEWSKI Polska POL-465 MGOK TOLKMICKO 4523915 2.4 GHz
5 ROMAN KWARDYS Polska POL-450 8493838 84 - 40.865 MHz
6 WOJCIECH SZNERCH Polska POL-541 TSM OSKARD TYCHY 7808346 2.4 GHz
7 PIOTR SZYMAŃSKI Polska POL 477 WROCŁAW 4664508 57 - 40.765 MHz
8 ŁUKASZ DEMBECKI Polska POL 547 TEAM WIERUSZÓW 8223329 2.4 GHz


FSR-V 7.5 ccm - Senior Grupa 2
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 KRZYSZTOF OŁBIŃSKI Polska POL-533 WROCŁAW 3832500 54 - 40.715 MHz
2 PIOTR KOZIMOR Polska POL427 7227277 2.4 GHz
3 ARKADIUSZ SUTKOWSKI Polska POL-435 WYSZKÓW 3390407 2.4 GHz
4 ARTUR KAMIŃSKI Polska POL559 5949401 2.4 GHz
5 MARIAN WIERZYK Polska POL-597 WROCŁAW 56 - 40.735 MHz
6 RYSZARD BUJNICKI Polska POL414 LEGNICA 3706745 1 - 40.480 MHz
7 JÓZEF MONKIEWICZ Polska POL-424 K.T.M. KNURÓW 6633098 70 - 35.100 MHz
8 RYSZARD DZIERGWA Polska POL-431 D.R.MODELS 6733251 2.4 GHz





FSR-V 15 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 FRANCISZEK CIECHAŃSKI Polska POL-594 FSR WROCŁAW KLUB Junior 2111638 91 - 40.975 MHz
2 WLADISLAW ALFEROWICH Białoruś BLR - 11 SDUSTH MINSK Junior 413 - 41.130 MHz
3 MAREK WALCZAK Polska POL-455 WARSZAWA Senior 9605790 55 - 40.725 MHz
4 ROBERT MECDORF Polska POL446 MODEL TEAM ZIELONA GÓRA Senior 9394045 2.4 GHz
5 MACIEJ DUCHIŃSKI Polska POL-417 MDK WROCŁAW Senior 9062569 2.4 GHz
6 ANDREI ALEKSEICHIK Białoruś BLR-90 SDUSTH MINSK Senior - 89 - 40.935 MHz
7 ZBIGNIEW BŁASZCZYK Polska POL548 Senior 5458745 57 - 40.765 MHz
8 ADRIAN TWORUSZKA Polska POL-484 TSM OSKARD TYCHY Senior 7852377 2.4 GHz
9 IGOR KULIABO Białoruś BLR-13 SDUSTH MINSK Senior 4832497 2.4 GHz


FSR-V 15 ccm - Junior/Senior Grupa 2
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 PIOTR KOZIMOR Polska POL427 Senior 5659324 2.4 GHz
2 ARKADIUSZ SUTKOWSKI Polska POL-435 WYSZKÓW Senior 3837417 2.4 GHz
3 KAMIL ABRAM Polska POL-504 KĘPNO Senior 2.4 GHz
4 KRZYSZTOF BORYSIUK Polska POL-409 TEAM BP.RADZYŃ PODLASKI Senior 2680338 2.4 GHz
5 ADRIAN CHYŁA Polska POL-443 TRZCIANKA Senior 6949855 84 - 40.865 MHz
6 JERZY OLANIN Polska POL509 JAWOR Senior 6814010 Synteza - 72 MHz
7 RUSLAN SHAPOWALOW Białoruś BLR-77 SDUSTH MINSK Senior 5195025 62 - 35.020 MHz
8 DMITRI GOLUB Białoruś BLR-19 SDUSTH MINSK Senior 2.4 GHz
9 TOMASZ TRAKS Polska POL-545 Senior 5198661 2.4 GHz
10 WIKTOR POLANICA Polska POL-535 KROSNO ODRZAŃSKIE Senior 4521301 70 - 35.100 MHz





FSR-V 27 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ADAM MATYSIAK Polska POL593 SDK TĘCZA Senior 8725478 2.4 GHz
2 KRZYSZTOF STRZELCZYK Polska POL 440 39 HMKŻ BLACHOWNIA Senior 2512652 2.4 GHz
3 ZBIGNIEW SKRZYPIEC Polska POL-438 39 HMKŻ BLACHOWNIA Senior 8678001 2.4 GHz
4 PIOTR GALBIERZ Polska POL542 MODELARNIA POW LĘDZINY Senior 6495934 2.4 GHz
5 TOMASZ KASZNIA Polska POL-531 HMKŻ 39 ER BLACHOWNIA Senior 2116625 2.4 GHz
6 TOMASZ OSTROWSKI Polska POL-515 Senior 4395540 2.4 GHz
7 ANDREI ALEKSEICHIK Białoruś BLR-90 SDUSTH MINSK Senior - 89 - 35.290 MHz
8 MAREK ADAMCZYK Polska POL 543 MODELARNIA POW.LĘDZINY Senior 2.4 GHz

FSR-V 27 ccm - Junior/Senior Grupa 2
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 WŁODZIMIERZ BŁASZCZYK Polska POL549 Senior 5006758 50 - 40.665 MHz
2 KAZIMIERZ TASAREK Polska POL-480 TSM OSKARD TYCHY Senior 5351039 2.4 GHz
3 ADAM TASAREK Polska POL-481 TSM OSKARD TYCHY Senior 8620283 2.4 GHz
4 ANDRZEJ LEWANDOWSKI Polska POL433 Senior 3456927 2.4 GHz
5 PAWEŁ GAWROŃSKI Polska POL-513 TSM OSKARD TYCHY Senior 5209250 2.4 GHz
6 ROBERT S Polska POL430 WARSZAWA Senior 3825257 2.4 GHz
7 PIOTR PIĄTEK Polska POL-514 TSM OSKARD TYCHY Senior 9063254 2.4 GHz
8 KRZYSZTOF KOZIMOR Polska POL 429 Senior 7218810 2.4 GHz





FSR-V 35 ccm - Junior/Senior Bieg odwołany
1 TADEUSZ FEDOR Polska POL-585 HOW STANICA Senior 4660397 2.4 GHz





FSR-H 3.5 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ŁUKASZ DEMBECKI Polska POL 547 TEAM WIERUSZÓW Senior 6962724 2.4 GHz
2 KRZYSZTOF ZARĘBA Polska POL-526 MODELTEAM ZIELONA GÓRA Senior 9755039 2.4 GHz
3 ŁUKASZ KEMPA Polska POL-553 Bełchatów Senior 4612844 2.4 GHz
4 MARIUSZ RUSEK Polska POL-475 FSR TEAM KIELCE Senior 3213641 2.4 GHz





FSR-H 7.5 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ZBIGNIEW BŁASZCZYK Polska POL548 Senior 5458745 53 - 40.695 MHz
2 WOJCIECH SZNERCH Polska POL-541 TSM OSKARD TYCHY Senior 4527510 2.4 GHz
3 PIOTR KOZIMOR Polska POL427 Senior 7227277 2.4 GHz
4 ARKADIUSZ SUTKOWSKI Polska POL-435 WYSZKÓW Senior 9915028 2.4 GHz
5 MACIEJ DUCHIŃSKI Polska POL-417 MDK Wrocłw Senior 4628586 2.4 GHz

Kanał - 2,4 GHz


FSR-H 15 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 MAREK WALCZAK Polska POL-455 WARSZAWA Senior 9520346 55 - 40.725 MHz
2 MACIEJ DUCHIŃSKI Polska POL-417 MDK WROCŁAW Senior 4007798 2.4 GHz
3 ZBIGNIEW BŁASZCZYK Polska POL548 Senior 2618670 8 - 40.620 MHz
4 ARKADIUSZ SUTKOWSKI Polska POL-435 WYSZKÓW Senior 3811470 2.4 GHz





FSR-H 27 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ADAM MATYSIAK Polska POL593 SDK TĘCZA Senior 8725478 2.4 GHz
2 PIOTR GALBIERZ Polska POL542 MODELARNIA POW LĘDZINY Senior 6495934 2.4 GHz





FSR-O 3.5 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 KRZYSZTOF ZARĘBA Polska POL-528 MODELTEAM ZIELONA GÓRA Junior 9189692 2.4 GHz
2 KAROL ŚWIETLIKOWSKI Polska 404 ZACHETA BIALYSTOK Junior 2.4 GHz
3 ROBERT MECDORF Polska POL446 MODEL TEAM ZIELONA GÓRA Senior 5549914 2.4 GHz
4 PIOTR GAJEK Polska POL-558 ŁÓDŻ Senior 3516588 2.4 GHz
5 MARIUSZ RUSEK Polska POL-475 FSR TEAM KIELCE Senior 3307645 2.4 GHz





FSR-O 7.5 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 FRANCISZEK CIECHAŃSKI Polska POL-594 FSR WROCŁAW KLUB Junior 9746391 63 - 35.030 MHz
2 BARBARA KAWULAK Polska POL-437 KS WANDA KRAKÓW Senior 3433450 Synteza - 40 MHz
3 KRZYSZTOF BORYSIUK Polska POL-409 TEAM BP.RADZYŃ PODLASKI Senior 5661473 2.4 GHz
4 ANDRZEJ LISIAK Polska 412 ZACHETA BIALYSTOK Senior 51 - 40.675 MHz





FSR-O 15 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 KRZYSZTOF MIJAS Polska 447 Senior 4645535 2.4 GHz
2 KRZYSZTOF KOZIMOR Polska POL 429 Senior 5127454 2.4 GHz
3 WOJCIECH STELMASZYK Polska POL598 Senior 8725333 2.4 GHz
4 TOMASZ TRAKS Polska POL-545 Senior 5198661 2.4 GHz





FSR-O 27 ccm - Junior/Senior Grupa 1
Nr. Imię Nazwisko Kraj Licencja Klub / Team Jun./Sen. Transponder Transponder Kanał / Częstotliwość
1 ANDRZEJ JANISZEWSKI Polska POL415 HMKŻ 39-ER SEKCJA MODELARSKA FSR V,H,O Senior 2.4 GHz
2 ZBIGNIEW SKRZYPIEC Polska POL-438 39 HMKŻ BLACHOWNIA Senior 8678001 2.4 GHz
3 KRZYSZTOF MIJAS Polska 447 Senior 4645535 2.4 GHz
4 PIOTR GALBIERZ Polska POL542 MODELARNIA POW LĘDZINY Senior 2527307 2.4 GHz
5 TADEUSZ FEDOR Polska POL-585 HOW STANICA Senior 4660397 2.4 GHz
6 ARTUR FEDOR Polska POL-584 HOW STANICA Senior 9408638 2.4 GHz
7 PIOTR GAJEK Polska POL-558 ŁÓDŻ Senior 3516588 2.4 GHz
Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 607
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez meniu » 17 cze 2013, 8:06

Dziękuję organoizatorom za fajne zawody w Blachowni.

Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 490
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez kizior » 17 cze 2013, 10:02

Dziękujemy za wspaniałą imprezę, wyrozumiałość i przekazaną bezcenną wiedzę.
Ekipa z Wrześni.
http://www.youtube.com/user/modelarniaFeniks
___________________
P. Kizierowski
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
http://kmfeniks.blogspot.com http://borntoride.republika.pl/modelarstwo.htm http://www.youtube.com/user/MrKizior/videos
kizior
 
Posty: 61
Dołączył(a): 10 cze 2013, 13:10
Lokalizacja: Września

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez pacyfic_77 » 17 cze 2013, 10:49

Nie brałem czynnego udziału, ale trochę fotek z imprezy mam. Link do albumu BLACHOWNIA III Runda MP 2013. Mam nadzieję że za rok wystartuję :D Była to moja pierwsza impreza tego typu, dla mnie rewelacja :!:
Pozdrawiam Piotrek :ugeek:
Piotr
POL - 505
FSR 3,5 Standard ;)
pacyfic_77
 
Posty: 80
Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:43
Lokalizacja: Rozterk

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez RGrzybowski » 17 cze 2013, 12:24

Przyłączam się do podziękowań dla organizatorów.

Przede wszystkim jednak chcę podziękować Marusiowi i Meniowi, bez których nie byłoby nas w fsr ;)

pacyfic_77 napisał(a):Mam nadzieję że za rok wystartuję :D Była to moja pierwsza impreza tego typu, dla mnie rewelacja :!: Pozdrawiam Piotrek :ugeek:


a dlaczego dopiero za rok? ja bym nie spał mając gotowy model :)
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Kamil Abram » 17 cze 2013, 13:09

Oooo na zdjęciach jest Pani Burmistrz :) ... Pani Burmistrz..
Kamil Abram
 
Posty: 32
Dołączył(a): 29 maja 2013, 8:42

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez traksio » 17 cze 2013, 17:37

Witam,również chciałem bardzo mocno podziękować organizatorom za przepiękne zawody.
Podziękowania należą się także zawodnikom z którymi współzawodniczyłem za cierpliwość i opanowaniem jakimi mnie obdarzyli.
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich

Traks Tomasz POL-545
Obrazek
MISTRZ POLSKI 2013 FSR-O15
traksio
 
Posty: 186
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:40

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez adamt » 17 cze 2013, 20:18

Panowie pełen profesjonalizm z roku na rok coraz lepiej.
Zawody rewelacja z miłą chęcią przyjadę za rok no i pogoda dopisała nie wiem jak to zrobiliście :D

Dzięki Adam Tasarek

P.S

Sprzedajcie nam wszystkim jak to zrobiliście że była tak dyscyplina na startach
adamt
 
Posty: 2
Dołączył(a): 03 lut 2013, 19:06

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez meniu » 17 cze 2013, 21:57

adamt napisał(a):Panowie pełen profesjonalizm z roku na rok coraz lepiej.
Zawody rewelacja z miłą chęcią przyjadę za rok no i pogoda dopisała nie wiem jak to zrobiliście :D

Dzięki Adam Tasarek

P.S

Sprzedajcie nam wszystkim jak to zrobiliście że była tak dyscyplina na startach


Adam,
bardzo prosta odpowiedź startujesz klasy o tej godzinie co masz.

Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 490
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez SWEET JOHN » 17 cze 2013, 23:28

meniu napisał(a):
adamt napisał(a):Panowie pełen profesjonalizm z roku na rok coraz lepiej.
Zawody rewelacja z miłą chęcią przyjadę za rok no i pogoda dopisała nie wiem jak to zrobiliście :D

Dzięki Adam Tasarek

P.S

Sprzedajcie nam wszystkim jak to zrobiliście że była tak dyscyplina na startach


Adam,
bardzo prosta odpowiedź startujesz klasy o tej godzinie co masz.

Meniu


Meniu, odpowiedź jest bardziej złożona niż może się to wydawać:
1. M.W. czytać Marek Walczak- bez jego osoby na dzień dzisiejszy zawodów FSR vho "ni ma" - trzyma rozkład startów jak
na najlepszym festiwalu piosenki, pomimo, że kol. Kozimor nie ze swojej winy ubił AMB , o "ubitych" bojach nie
wspominając :)
2. małe odległości, wszystko skupione na b. małej przestrzeni, co jest chyba b. dużym atutem Blachowni-pomijając aspekt
"ludzki"
3. dobre nagłośnienie- słyszalne na pomoście, na kempingu, w barze i na tarasie, o toy toy'ach nie wspominając :lol:

4. w tym punkcie- aspekt "ludzki"- mam na myśli WSZYSTKICH, którzy poważnie potraktowali III RUNDĘ MISTRZOSTW POLSKI -
punktualnych sędziów trzymających się "rozkładu jazdy" w miarę możliwości technicznych jak i zawodników, całą ekipę z Blachowni, która uwijała się, żeby wszystko "grało" na czas.
4a. PODZIĘKOWANIA dla wszystkich koleżanek i kolegów, którzy pomagali tak w łodzi do wyławiania modeli jak i w innych "papierkowych" pracach biurowych.

Dziękuję Wszystkim bez wyjątku, za to , że mogłem spędzić b. pracowicie, ale jakże miło te kilka dni nad wodą w Blachowni.

Z poważaniem Jan Nowak "sweet john"
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości